שלט לעסק לא צריך להיות משעמם

שלט לעסק

הרבה פעמים כשאנחנו ניגשים אל חנות או משרד, אנחנו יכולים להבחין בשלטים לעסק שהם סטנדרטיים, פשוטים, אפילו בנאליים במידה מסוימת. שלטים לבנים או אפורים, שכתוב עליהם שם העסק, מספר הטלפון, כתובת, לעיתים יש גם את הלוגו של העסק וזהו.

אך שלטים לעסקים לא אמורים להיות דבר משעמם בהכרח. להיפך. בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות יותר ויותר בעלי עסקים אשר פונים אל חברות המתמחות בתחום של פתרונות שילוט לעסקים, מתכננים ומעצבים שלטים לעסק עם שלל דוגמאות, צבעים מיוחדים, פונטים שונים ועוד. מדובר על שלטים שמשתלבים, בין השאר, בכל מה שקשור לאופציות של מיתוג העסק, העיצוב שלו, יש להם חלק בלתי נפרד בכל מה שקשור לשיווק ופרסום. לכן הם גם לא יכולים להיות משעממים, כי אם הם יהיו, זה יקרין על העסק כולו.

לפני שנסביר כיצד אנחנו יכולים לייצר שלטים לא משעממים לעסק, צריך להדגיש, מוטב גם לא לקחת את זה לצד השני, כלומר, אין טעם לייצר שלטים שהם יתר על המידה מיוחדים או קיצוניים ברמה הנגדית. אנחנו צריכים למצוא את האיזון בין מה שהעסק מייצג לבין סוג השלט והעיצוב שלו. בצורה כזו לקוחות שיגיעו אלינו, ידעו שיש קשר בין העסק לשלט, ולא ירגישו שאנחנו מנסים לייצר תמונה לא נכונה ולא תואמת את המציאות.

> קראו גם על מתקני תצוגה באתר שילוט מהיר

כיצד יוצרים שלט לא משעמם?

ראשית, אנחנו יכולים להשתמש בפונטים מיוחדים, פונטים שיוצרים עיצוב ייחודי לטקסט, בין אם זה לשם העסק עצמו ובין אם זה לכל דבר אחר שאנחנו מבקשים לכתוב על השלט.

שנית, אנחנו יכולים להוסיף קישוטים שונים, שוב, כאלה שיכולים להתאים לסוג העסק. אנחנו לא נשים למשל, פיות או מלאכים על עסק רציני, מצד שני, אנחנו כן נוכל לשים מאפיינים כאלה על עסקים שקשורים לתחום.

שלישית, אנחנו יכולים להשתמש בצבעים ייחודים, אנחנו יכולים להשתמש ביותר מצבע אחד בשביל לייצר עיצוב ייחודי ומרשים.

ארבע, אנחנו יכולים לבנות את השלט בצורה מסוימת, לא חייבים שהשלט יהיה מרובע או מלבני בצורה רגילה. אנחנו יכולים לייצר שלט בדוגמא מסוימת שמתאימה לנו ולאופי העסק.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
שרה שניידר

שרה שניידר

שרה הינה חובבת עיצוב ובעלת רצון תמידי לעזור, ואין דבר יותר טוב מאשר לשלב את זה...תקראו ותהנו.

המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...

הכל על רכישת תמונות באינטרנט

הדרך הנוחה ביותר כיום למצוא תמונות איכותיות לשימוש באתרים היא מאגרי תמונות בתשלום. בדרך כלל אתרים מהסוג הזה מאגדים מבחר גדול במיוחד של תמונות בכל

קרא עוד »

קורס פוטושופ – מכללת Mentor

אוהבים להתעסק עם עיצוב גרפי ושואלים את עצמכם מה אתם יכולים לעשות בדיוק כדי למצות את היכולות שלכם וללמוד איך לעשות שימוש בתוכנת פוטושופ באופן

קרא עוד »