שלטי חוצות – מחיר

שלטי חוצות – מחיר

אין כמעט עיר שלא רואים בה שלטי חוצות בגוונים שונים ומרובים. שלטי חוצות נועדו למשוך את תשומת הלב בצורה יותר אגרסיבית, כאשר אין באמת אדם שיכול לפספס את קיומן וזהו דבר שגם יכול לעניין אותך. חושבים על הצבת שלט חוצות לקידום העסק שלכם? קראו מאמר מקיף זה.

שלטי חוצות – מחיר

בעל עסק שחושב לפרסם את שם חברתו או מוצר מסוים על שלטי חוצות, חייב להיות מודע למחיר אותו גובים בעלי השלט. שלטי חוצות לא למכירה בדרך כלל אך חברה ששייכת בדרך כלל לשלט, תפיק לכם את השלט מא' ועד ת'.

חשוב שתבדקו לפני אתם פונים לעשיית שלט חוצות את המחיר אותו גובים חברות השלטים. בדרך כלל פרסום על שלטי חוצות מגיע לאלפי שקלים שאותם תצטרכו לראות האם אתם יכולים להוציא.

למה חשוב לפרסם על שלט חוצות?

פרסום על שלטי חוצות כמו שתמצאו באתר http://shelet-design.co.il/ מביא טראפיק (תנועה) לעסק ברמה הרבה יותר גבוהה מאשר פלטפורמות פיזיות אחרות. מעבר לגודל ולמראה של שלטי החוצות, יש בהם נופח של יוקרה וקידמה. גם אם עסק כלשהו משווק מוצרים לא עכשוויים על שלט חוצות, מבחינה פסיכולוגית השלט כבר עושה את שלו בקרב הלקוחות.

ההרגשה המיידית שמגיעה ללקוח מהצבת מוצר מסוים על שלט חוצות היא רבה מאוד ועושה רושם של יוקרה ועכשוויות. זו עוד סיבה קטנה מדוע לא כדאי לכם לוותר על פרסום בשלטי חוצות.

כמה עולה לפרסם על שלטי חוצות?

ישנם מחירים שונים לפרסום כזה כאשר כל דבר נלקח בחשבון. החל מכמות האנשים שעוברים באותו מקום במשך היום, וכלה ומיקום שבו מוצב השלט. כל פרמטר שקשור למשיכת תשומת לב, גורם לעלויות להיות גבוהות.

מטרת שלט חוצות

מטרת שלט החוצות הוא להפריע לכמה שיותר אנשים, ליצור מודעות ולא בהכרח השפעה, ולשדר מסרים שונים.

השיווק בשלטים אלה עובד למרות המדיום, מכיוון שלוח החוצות לא אומר לנו מה המוצר יכול לעשות, התמונות מראות לנו מי אנחנו עשויים להיות בנוכחותו. אנו מתרגשים מהם מכיוון שהם מספרים את סיפור המשתמש, ולא את סיפור החברה. אין צורך בתיאור התכונות והיתרונות.

שיווק עוצמתי הוא גם חכם וגם נדיב, אנו יודעים זאת כאשר אנו חווים אותו, מכיוון שהוא משנה את הרגשתנו ונותן לנו סיפור לספר. שיווק חלש הוא ברור ואנוכי, אנו יודעים שכשאנחנו רואים או שומעים את זה, כי זה צועק "תסתכל עלי!" ומשאיר אותנו מרותקים.

איך ליצור עניין?

יכול להיות שאנחנו לא "אפל", אך לכל אחד מאיתנו יש יותר כוח ליצור קשר עם אנשים ולהשפיע עליהם מכפי ששלט חוצות יכול להיות, ואיך שאנו משתמשים בו, הוא הבחירה שלנו. שימו מסרים קליטים ופשוטים על השלטים שלכם ותראו תוצאות מדהימות כבר מזמן הצבת השלט בחוצות העיר.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
שרה שניידר

שרה שניידר

שרה הינה חובבת עיצוב ובעלת רצון תמידי לעזור, ואין דבר יותר טוב מאשר לשלב את זה...תקראו ותהנו.

המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...

סטודיו לעיצוב גרפי

כך תמצאו סטודיו לעיצוב גרפי

על מנת שתוכלו לשווק את העסק שלכם בצורה היעילה ביותר, חשוב שתדעו להציג אותו בצורה חזותית יעילה ומקצועית, ולשם כך חשוב שתיעזרו בסטודיו לעיצוב גרפי.

קרא עוד »