בניית לוגו לעסק

בניית לוגו לעסק

בניית לוגו לעסק היא תהליך ארוך ומסורבל, הדורש לא מעט תכנון אסטרטגי נבון, אפיון מדויק של צרכי הלקוח וכמובן כישרון וניסיון רב בתחום. היום כל אחד מאמין שהוא מסוגל לעצב לוגו מנצח לעסק שלו, אך למעשה לוגו ברמה גבוהה דורש הרבה יותר מסתם יצירתיות. יש צורך להתאים את הלוגו בצורה ספציפית לערכים ולמסר השיווקי של העסק, על מנת למשוך את קהל היעד הרצוי. כמובן שעסק שירצה לשדר יוקרה ואלגנטיות, יזדקק ללוגו שונה לחלוטין, מאשר עסק שמעוניין לשדר ווייב צעיר ומדליק יותר. לכן חשוב תמיד לעבוד עם איש מקצוע שמתמחה בתחום, על מנת להבטיח לעצמכם את הלוגו המוצלח והמתאים ביותר עבורכם.

בניית לוגו לעסק – כיצד לגשת לכל העניין?

הדרך הנכונה ביותר לגשת לכל הנושא של בניית לוגו לעסק, היא באמצעות הקפדה על תכנון קפדני של כל השלבים השונים בתהליך. השלב הראשוני למשל, כולל אפיון מעמיק של העסק, כולל הצרכים שלו, קהל היעד שלו, הערכים שהוא מעוניין להעביר וכדומה. השלב הבא, יכלול מחקר שוק, על מנת להבין מי הם המתחרים, מהם היתרונות שלהם ביחס לעסק שלכם ומה בעצם מייחד אתכם ביחס למתחרים. בשלב הבא, יש צורך לבצע סיעור מוחות, לעלות רעיונות מקוריים ולנסות לגשת לעיצוב הלוגו בצורה היצירתית והמיוחדת ביותר. לאחר מכן, ניתן לבנות קונספט מדויק יותר, לבחור סגנונות עיצוב מתאימים ולהתחיל להתקדם בתהליך העיצובי.

כיצד לבחור את העיצוב המושלם ביותר עבור הלוגו שלכם?

לוגו יכול להכיל אותיות בלבד, אותיות ואיורים או איורים בלבד, אך החוכמה היא להתאים את העיצוב האידיאלי עבור העסק שלכם. אחת הדרכים הטובות ביותר לעשות זאת, היא באמצעות שימוש בצבעים שמבטאים את הרגש או הרעיון המתאים ביותר עבורכם. באמצעות שימוש בצבע הנכון, ניתן להעביר את המסר השיווקי של העסק. צבעים חמים למשל (כמו כתום, אדום וכדומה), מעבירים רגשות שמחים ואופטימיים יותר. מצד שני, צבעי הירוק, הכחול והסגול למשל, מעבירים מסר מגניב וצעיר יותר. חברה שמעוניינת להעביר מסר של יופי ובריאות, תוכל לשלב את הצבע הכחול המרגיע עם האדום החם והיצירתי.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
שרה שניידר

שרה שניידר

שרה הינה חובבת עיצוב ובעלת רצון תמידי לעזור, ואין דבר יותר טוב מאשר לשלב את זה...תקראו ותהנו.

המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...