לוגו לעסק

לוגו לעסק

כל עסק חייב שיהיה לו לוגו משלו. הלוגו הוא זה שמייצג את מה שהעסק מציע כאשר הלוגו הקטן והחמוד אמור בעצם לגלם את כל החזון של העסק, את כל מה הוא שואף לייצג ואת מה ומי שהוא.

מעבר לכך, חשוב שהלוגו יהיה נעים לעין, הוא יהיה מושך והוא ייקלט היטב בראשו של המתבונן. אך נדמה כי מעבר לכל זה, ישנה חשיבות רבה מאוד לכך כי הלוגו יתיישב לו גם בתת המודע של האדם שייחשף אליו. כלומר, גם בלי להתבונן ולחקור את הלוגו, יהיה הלוגו נעים ובולט מספיק על מנת שהוא ייקלט איכשהו במוח. בצורה כזו הלוגו יצליח לשווק את המוצר גם בלי הרבה מלל או פרסום.

כי אדם שראה לוגו כמה וכמה פעמים וחווה חווית שיורת טובה או נהנה ממוצר טוב של אותו לוגו, הרי שבאופן אוטומטי, בלי לחשוב הוא ימשיך לרכוש מאותה החברה את אותם המוצרים אשר נושאים את אותו הלוגו.

מי מעצב לכם את הלוגו?

בכל מה שקשור לעיצוב של לוגו לעסק, יש לתת את הדעת על כך כי הלוגו ייעשה על ידי אנשי מקצוע מהתחום הגרפי אשר מכירים את התוכנות אשר בהם יש להכין את הלוגו אך לא רק זה. חשוב שהלוגו ייעשה על ידי איש מקצוע המכיר היטב את כל הכללים המרכיבים לוגו איכותי ומוצלח.

כי לוגו שלא נעשה על פי הכללים או שהוא נעשה על ידי איש מקצוע שאין לו את המומחיות הספציפית בעיצוב של לוגו כפי שיש לסטודיו אספקלריא, הוא לא יהיה לוגו שיצליח לקלוע והוא לא יהפוך להיות הלוגו שכל אחד שואף שיהיה לו.

לסיכום, לוגו טוב הוא לוגו שיש להכין אותו בהתאם לכללים ומתוך הבנה וניסיון בתחום.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
שרה שניידר

שרה שניידר

שרה הינה חובבת עיצוב ובעלת רצון תמידי לעזור, ואין דבר יותר טוב מאשר לשלב את זה...תקראו ותהנו.

המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...

שלטי חוצות – מחיר

שלטי חוצות – מחיר

אין כמעט עיר שלא רואים בה שלטי חוצות בגוונים שונים ומרובים. שלטי חוצות נועדו למשוך את תשומת הלב בצורה יותר אגרסיבית, כאשר אין באמת אדם

קרא עוד »
שחקנים לאירועים

איך בוחרים שחקנים לאירועים?

הביקוש הגדול באירועים למופעים שונים מביא הרבה אנשים לתחום הזה ופותח לפנים הזדמנויות שלא היו בעבר. לכל מי שאוהב לשחק ולכל מי שאוהב להופיע ולגרום

קרא עוד »