לוגו לעסק

לוגו לעסק

כל עסק רציני צריך שיהיה לו שם מצלצל, הוא צריך עיצוב לוגו מרשים, הוא צריך סלוגן קולע וכמובן שיהיה לו כרטיס ביקור. כל אלו הם מרכיב רציני לתדמית של העסק ולמה שהוא יהיה וייראה בעיני הלקוחות הפוטנציאליים שלו. 

אך אם נדמה לכם שזה לא החלק העיקרי של העסק ולא ממש חייבים לשים הרבה משקל על כל אלו, אז אנחנו כאן על מנת להסביר לכם עד כמה חשוב הלוגו לכל בית עסק ששואף להצליח. 

אם אתם עדיין מתלבטים עד כמה עליכם להשקיע בלוגו שלכם ואתם לא ממש בטוחים כי עליכם לשלם על איור קטנטן ומזערי שכזה כמה מאות שקלים, אתם תצאו מכאן עם הבנה מחודשת.

הלוגו – התדמית של העסק שלכם

חשוב לדעת כי הלוגו, אם הוא קליט, נעים לעין ובצבעים מרשימים, הוא הופך להיות הדבר שהכי מזוהה עם העסק. קחו למשל את המותגים הגדולים כמו תנובה, טרה, שטראוס, אוסם, אנג'ל, ברמן וכן הלאה (ואנחנו לא כאן על מנת לפרסם חברות או להעדיף אחד על פני השני… רק בשביל שתבינו טוב יותר עד כמה הלוגו יוצר את הזהות של העסק ואת התדמית שלו בעיני הלקוח…)

כל עסק יכול להפוך למעצמה גדולה ואם יש לו את הלוגו המקצועי המתאים, הרי שזה מה שייצרב בעיני הלקוחות ויעצים את המותג תוך כדי גדילה שלו.

כלומר שללוגו השפעה רבה מאוד על הצלחת המותג או העסק.

> גלו איפה תמצאו עיצוב לוגו בזול

מי יכין לכם את הלוגו?

אז מי מכין את הלוגו? האם יש כללים מיוחדים ליצירת לוגו כובש? הרי על פניו הלוגו נראה לעיתים כיתוב סתמי ותמים. אז זהו שזה לא ממש כך. הלוגו אמור להיעשות במקצועיות ועם כלים מיוחדים על מנת שהוא אכן יהיה קולע ומוצלח.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
שרה שניידר

שרה שניידר

שרה הינה חובבת עיצוב ובעלת רצון תמידי לעזור, ואין דבר יותר טוב מאשר לשלב את זה...תקראו ותהנו.

המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...