למה עיצוב כרטיסי ביקור מקצועי הוא כל כך חשוב?

עיצוב כרטיסי ביקור מקצועי

אתם פוגשים עמית, משתתפים בקבוצת נטוורקינג, נוכחים בכנס עסקי או פוגשים לקוחות פוטנציאליים בכל הזדמנות אחרת. כל מפגש כזה עשוי להיות התחלה של קשר עסקי פורח. אם רק תדעו להציג את עצמכם כראוי, לספר על העסק שלכם בנימה המתאימה, ולהצליח להיכנס לראש של זה שעומד מולכם כמי שיכול לענות על הצורך שלו ולספק לו שירות או מוצר מסוים. כמה חשוב לכם ליצור רושם ראשוני חיובי ומקצועי. סטודיו אספקלריא https://www.aspaklaria-studio.co.il יוכל ליצור אתכם את הפתרון המושלם עבורכם.

הזדמנות חד פעמית לרושם ראשוני

כולנו מכירים את הפתגם שאומר כי אין הזדמנות שניה ליצירת רושם ראשוני. ואכן, אתם כבעלי עסק חייבים לנצל את המומנטום וליצור את הרושם המקצועי והחיובי אותו נכון לכם ליצור עבור העסק שלכם. כיצד? כמובן שאתם צריכים להראות טוב, לדבר נכון ולהביע את עצמכם בצורה ברורה. כמו כן חשוב מאוד כי תחזיקו אצלכם בתיק את כרטיס הביקור שלכם. הכרטיס שמספר עליכם במילים קצרות ועל שטח מינימלי, ומשאיר בידי המקבל את הפרטים הנדרשים כדי ליצור עמכם קשר בעת הצורך.

זה מה שנשאר ביד הלקוח הפוטנציאלי

היות וכרטיס הביקור זה מה שנשאר בידיו של הלקוח הפוטנציאלי, חשוב לכם להשקיע בעיצוב של כרטיס הביקור ובהפקה שלו, כך שהוא יעשה את העבודה שלו ויספר עליכם את כל מה שאתם רוצים שהלקוחות שלכם יידעו. היות שכך חשוב לכם לעצב את הכרטיסים שלכם בידיים של מעצבים מקצועיים המכירים מקרוב את התחום של עיצוב לוגו, עיצוב ניירות לעסקים, כרטיסי ביקור וכיו"ב. מעצבים כאלו שיש להם יד ורגל בתחום המיתוג והעיצוב השיווקי. כרטיס כזה יעשה לכם את העבודה.

הכיתוב, העיצוב, המראה

בתהליך הפקת כרטיסי הביקור שלכם חשוב לשים לב לכמה ערכים. ראשית – הכיתוב. מה תכתבו על הכרטיס? אילו פרטים אתם רוצים לספר על עצמכם? כמובן שהלוגו שלכם יהיה נוכח אף הוא על הכרטיס. לאחר בחירת הכיתוב הנכון לכם יש לבחור את העיצוב הקולע. העיצוב הגרפי יהיה כמובן תואם לצבעי הלוגו ולקו העיצובי שלו. והתוצאה היא כמובן המראה של הכרטיס. אם בעבר אנשים אהבו ללכת בתלם ולחרוש את אותה אדמה כמו כל המתחרים שלהם, כיום מנסים אנשים לצאת מהקופסה ולעצב פריטים בנימה אישית וייחודית. אז איך ייראה הכרטיס שלכם?

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
שרה שניידר

שרה שניידר

שרה הינה חובבת עיצוב ובעלת רצון תמידי לעזור, ואין דבר יותר טוב מאשר לשלב את זה...תקראו ותהנו.

המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...

הדפסת מחברות

הדפסת מחברות

הדפסה אישית של מחברות ממותגות עם לוגו: זה דווקא ממש לא עולה הרבה. המחברות הכי יפות אם אתם מאמינים דפוס איכותי כריכות? בדיוק כמו שאתם

קרא עוד »
ביתנים לתערוכה

רעיונות לעיצוב ביתנים באירועים

צורת עיצוב ביתנים באירועים תשפיע ללא ספק על הפופולריות של הביתן ועל הצלחת האירוע בכלל. בעזרת הרעיונות הבאים ניתן לעצב ביתנים מושכים, מיוחדים מאוד ומעניינים

קרא עוד »