עיצוב חתימה למייל

עיצוב חתימה למייל

היום ניתן לראות כי כל חברה, ארגון ועסק שמכבד את עצמו, מוכנים להשקיע המון בשירות של עיצוב חתימה למייל. אומנם לכאורה מדובר על פרט קטן וזניח, אך כדאי לדעת כי חתימה איכותית ומקצועית יכולה להיכנס בקלות לתודעה של הלקוח. מדובר על כלי נוח ושימושי, שיכול לשמש אתכם על מנת לחזק את המיתוג של העסק ולהעביר באמצעותו מסרים שיווקיים ממוקדים. החתימה מופיעה בסיומו של כל מייל רשמי, לכן כל לקוח, ספק ואפילו לקוח פוטנציאלי, נחשף באופן אוטומטי ללוגו של החברה. הדבר נטמע בתודעה שלו ובכך מגדיל את הסיכויים שלו לרכוש מכם את השירות או המוצר שבו הוא מתעניין. כמו כן, זוהי דרך נוחה לפרסם פרטי קשר, תואר מקצועי וכדומה.

עיצוב חתימה למייל – נקודות חיוניות שחשוב להכיר

קודם כל, כדאי להגדיר כי חתימה למייל הינה למעשה תמונה מעוצבת, המכילה את הלוגו של העסק ואת כל פרטי הקשר החיוניים שלו. חתימה זו מוצמדת באופן אוטומטי לכל מייל רשמי שנשלח מהעסק, ובכך מספקת ללקוח פרטי קשר עדכניים וכמובן היכרות עם הלוגו של החברה. כדאי לציין כי לעומת חתימת מייל שנבנות בקוד HTML, חתימות שבנויות בצורת תמונה יבצעו את המשימה בצורה איכותית יותר. לא פעם חתימות HTML מוצגות בגודל שונה או שהטקסט בהן משתבש, בעוד שחתימות תמונה יישארו בדיוק כפי שהן. כמו כן, כדאי לזכור כי רוחב החתימה חייב להיות קטן מ- 320 פיקסלים, היות ובמכשירי סלולר ישנים התמונה עלולה להיחתך במידה והיא תהיה גדולה יותר.

לסיכום, עיצוב חתימה למייל יכול לתרום המון למיתוג העסק ולרמת החשיפה ללוגו שלו. מומלץ לבחור לעבוד עם מעצב איכותי ומוכר, על מנת להבטיח לעצמכם חתימה למייל ברמה הגבוהה ביותר.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
שרה שניידר

שרה שניידר

שרה הינה חובבת עיצוב ובעלת רצון תמידי לעזור, ואין דבר יותר טוב מאשר לשלב את זה...תקראו ותהנו.

המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...

מדבקות למיתוג

מדבקות למיתוג

חושבים שאתם מבינים איך למתג את העסק שלכם? אם התשובה היא כן, אז יש לנו עוד כמה דברים לחדש לכם על האופן שבו תוכלו לקדם

קרא עוד »

לימוד עיצוב גרפי

מעצבים גרפיים הם מבין אנשי המקצוע המבוקשים ביותר שיש כיום בשוק העבודה, בעיקר בעולם בו המדיה הפכה לחלק חשוב ונצרך בתהליכי מכירה ושיווק. כיום, כול

קרא עוד »