אילו תוכנות לומדים בקורס עיצוב גרפי?

קורס עיצוב גרפי

במיוחד כיום כשיותר ויותר אנשים מעדיפים לעבוד מהבית, קורס עיצוב גרפי הינו מבוקש במיוחד.

סביר להניח שתוך זמן קצר תמצאו עבודה שהיא גם מתגמלת. אילו תוכנות לומדים בקורס עיצוב גרפי?

מה כוללים הלימודים?

קורס עיצוב גרפי יקנה לכם את כל הכלים לעסוק במקצוע מרתק זה, אתם תלמדו לימודי תעודה, תרכשו ניסיון מעשי, על מנת ליצור עבודות ולהתחיל לעבוד בתחום.

למי מתאים קורס עיצוב גרפי?

הקורס מתאים במיוחד למעצבים אשר רוצים להתעמק בתחום מרתק זה, אולם הם חייבים להיות בעלי ניסיון ורקע בעיצוב. כמו כן הקורס מתאים לכל מי שמעוניין לבצע הסבה מקצועית, ולחולל שינוי בחייו.

לבסוף, הקורס מתאים גם לחיילים שהשתחררו מהצבא, כאלה שהיצירה היא בעצם התחביב שלהם, אותו ניתן להפוך למקצוע.

מה לומדים?

במהלך הלימודים לומדים עיצוב ממשקים באמצעות אפליקציות ואתרי אינטרנט, את זאת תלמדו בעזרת תוכנת ADOBE XD. כמובן, תלמדו גם את יסודות העיצוב הגרפי, מהי הכוונה? קומפוזיציה, טיפוגרפיה, איור, צילום, את תורת הצבעים, כך ניתנת לכם האפשרות לפתח ראייה עיצובית.

התרגול יתבצע באמצעות תוכנת PHOTOSHOP וגם באמצעות תוכנת ILLUSTRATOR.

כיצד לומדים פרסום ומיתוג?

במהלך הקורס תתמקצעו בכל הקשור לפרסום ומיתוג, כאשר הזמן מוקדש ליצירת לוגו, ללוגו חשיבות רבה מאין כמותה. תלמדו גם כיצד לבנות ספר מותג, כאשר כאן מדובר בלקוח אמיתי, להכיר סוגים רבים של אמצעי פרסום בעולם הדיגיטלי, ובנוסף, תלמדו איך מעצבים אריזות. כאן נעשה שימוש בתוכנת INDESIGN.

עבודה

במהלך הקורס בירוק תקשורת חזותית יכינו אתכם לשוק העבודה, כיצד להשתלב במקומות הטובים ביותר, כיצד להציג את עצמיכם ורצוי שתגיעו לראיון עם תיק עבודות. האפשרויות הינן אינסופיות, תוכלו לעבוד לא רק בישראל, אלא מכל מדינה אחרת בעולם.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
שרה שניידר

שרה שניידר

שרה הינה חובבת עיצוב ובעלת רצון תמידי לעזור, ואין דבר יותר טוב מאשר לשלב את זה...תקראו ותהנו.

המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...

סטודיו לעיצוב גרפי

כך תמצאו סטודיו לעיצוב גרפי

על מנת שתוכלו לשווק את העסק שלכם בצורה היעילה ביותר, חשוב שתדעו להציג אותו בצורה חזותית יעילה ומקצועית, ולשם כך חשוב שתיעזרו בסטודיו לעיצוב גרפי.

קרא עוד »
איך לבחור צלם לצילום אוכל?

איך לבחור צלם לצילום אוכל?

ֽרשת האינטרנט מאםשרת לנו לפתוח עסק למזון, כמו גבינות או מאפים, ולשווק את הסחורה באמצעות הקמת חנויות וירטואליות וקידום המוצרים באמצעות פרופילים ברשתות החברתיות. מהלך

קרא עוד »
מגנטים לחתונות

מגנטים לחתונות

דאגתם לשריין צלם לחתונה שיתעד אתכם באירוע המרגש? כדאי שלא תשכחו גם להזמין מגנטים לחתונות דרך צלם מגנטים מקצועי. מדובר על אטרקציה מלהיבה ומיוחדת עבור

קרא עוד »