איך בוחרים סטודיו לעיצוב גרפי

סטודיו לעיצוב גרפי

אם אתם זקוקים לעיצוב גרפי עבור בית העסק שלכם, או עבור השירות כמו גם למוצר שלכם, חשוב שתדעו כי עיצוב גרפי של אריזת המוצר, עיצוב של כרטיסי הביקור, תכנון של הפליירים, כתיבת דפי ההסבר, עיצוב לוגו המדבקות ועוד – חשובים מאד ליצירת מותג חזק.

מי שיבחר לעצב את כלל המוצרים שלו כמו גם את מוצרי השיווק על פי טון אחד, סגנון ושפה אחיד ה- יוכל לייצר זיהוי של המוצר, תוך יצירת בידול מהמתחרים ויצירת מותג חזק יותר.

אחת הדרכים לייצר מותג חזק, נעשית באמצעים גרפיקאים אותם מצרפים בדרך כלל גם אל תכנים שיווקיים ואינפורמטיביים נכונים. אבל כיצד בוחרים סטודיו שיעצב עבורכם את כל מה שקשור אל בית העסק? הנה הדגשים שיש לשים לב אליהם:

מיומנות

כאשר אתם בוחרים את המעצבים המומחים, שימו לב כי הם מיומנים, מקצועיים וסיימו בית ספר מוכר לעיצוב. חשוב כי העיצוב יתכתב עם המסרים שתרצו להעביר אל קהל היעד. בכך תוכלו לייצר טון ושפה אחידים, בעת שיווק המוצרים שלכם.

התאמה

וודאו כי אתם "זורמים על אותו הגל" עם המעצב או עם המעצבת וכי אנשי המקצוע מבינים בדיוק את המסרים שאתם רוצים להעביר ללקוחות. בחירת גוונים נכונים, פונט מתאים, אלמנטים בעיצוב ועוד – יספקו לכם תהליכי שיווק טובים יותר.

קבלת כלל השירותים תחת קורת גג אחת

חשוב כי הסטודיו שתבחרו יספק לכם חבילת מיתוג מושלמת שיש בה את כל מה שצריך ליצירת מותג אחיד, חזק וכזה שהלקוחות יזהו ויזכרו. בשל כך יש לבחור בחבילות מיתוג הכוללות: עיצוב גרפי, עיצוב אתרים, בנייה ועיצוב לוגו, כתיבת עמודי נחיתה, עיצוב שלטים, עיצוב פליירים וכרטיסי ביקור, ושאר שירותים שאת כולם ניתן לקבל תחת קורת גג אחת. בכך אפשר לחסוך זמן כסף ומשאבים.

המלצות

לבסוף יש לבקש המלצות על מעצבת גרפית טובה. המלצות אפשר לקבל מעמיתים או חברים, מפורומים ורשתות חברתיות. נסו לבחון את האתר של המעצבים, עיינו בתיקי העבודות ובחרו איש או אשת מקצוע שמספקים את סגנון העיצוב איליו אתם מתחברים.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה שניידר

שרה שניידר

שרה הינה חובבת עיצוב ובעלת רצון תמידי לעזור, ואין דבר יותר טוב מאשר לשלב את זה...תקראו ותהנו.

המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...