איך בוחרים מעצבת גרפית

אחת מבעלות המקצוע החשובות ביותר בתהליך של בניית אתר אינטרנט, עמוד עסקי בפייסבוק, דף נחיתה או כל מוצר פרסומי, שיווקי אחר ברשת ובכלל, גם בתקשורת המודפסת, היא מעצבת גרפית כמו ריקי כהן זליג.

מדובר בבעלת מקצוע שיש לה את הידע והכלים, יש לה את הניסיון והיכולות, לאפיין את הצרכים של הלקוחות שלה ולדעת כיצד לבטא אותם בצורה אופטימאלית. זאת כמובן בהתאם לצרכים של הלקוחות שלה כפי שהם מביאים אותם לתשומת ליבה בעת תחילת העבודה המשותפת ביניהם. 

לשם כך, צריך לדעת כיצד לבחור מעצבת גרפית בצורה נכונה. איך עושים את זה באופן שאכן ישרת את הצרכים של הפרויקט. כלומר, אם נניח לקוח מסוים מחפש סוג מסוים של עיצוב, אזי שעליו לבחור מעצבת גרפית שתהיה מסוגלת באמת לבצע את מה שהוא מבקש. 

לפני שאנחנו נציג מספר נקודות כיצד לבחור מעצבת גרפית, חשוב להבהיר, שהיום בזכות האינטרנט, יש מספיק אמצעים וכלים לקבל את המידע הרצוי, לבחון אותו ובסופו של דבר לבצע את הבחירה הטובה ביותר מבחינתנו. 

כיצד בוחרים מעצבת גרפית בצורה נכונה

בשביל לבחור מעצבת גרפית עבור מיתוג לעסקים, צריך לקבוע תחילה מה התקציב איתו רוצים לעבוד, אילו מטרות אנחנו מעמידים בפנינו, ומה השאיפות שלנו בעבודה מול מעצבת גרפית. אנחנו צריכים כמובן לעשות תיאום ציפיות, בשביל לוודא שאכן זה אפשרי ואכן המעצבת מסוגלת לבצע את העבודה כפי שאנחנו רוצים. 

מעבר לכך, אנחנו צריכים לבחון את הניסיון שעומד לרשותה ואת כל האמצעים והתנאים בשביל לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. חשוב לוודא שהיא אכן יכולה לעמוד בלוח הזמנים שלנו, בשביל שבסופו של דבר, תהליך העבודה לא יימרח ולא יווצר מצב שאנחנו נבזבז כסף וזמן שלא לצורך.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה שניידר

שרה שניידר

שרה הינה חובבת עיצוב ובעלת רצון תמידי לעזור, ואין דבר יותר טוב מאשר לשלב את זה...תקראו ותהנו.

המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...

הכל על רכישת תמונות באינטרנט

הדרך הנוחה ביותר כיום למצוא תמונות איכותיות לשימוש באתרים היא מאגרי תמונות בתשלום. בדרך כלל אתרים מהסוג הזה מאגדים מבחר גדול במיוחד של תמונות בכל

קרא עוד »