כיצד בוחרים מומחה לבנייה ירוקה?

מומחה בנייה ירוקה

גם אם אתם האנשים שהכי דואגים לאיכות הסביבה, דואגים למחזר ומכירים כל שיטה אפשרית לחיסכון באנרגיות השונות, בנייה ירוקה היא לא כזו פשוטה גם אם היא נשמעת כזאת. ממש כמו שלבנייה יש חוקים משלה, כך גם לבנייה הירוקה. 

אוקיי, אז איך בוחרים מומחה לבנייה ירוקה?

קוראים לו בשמו

כדי להתחיל בחיפוש אחר מומחה בנייה ירוקה, תצטרכו לחפש אותו בשמו המקצועי שהוא מלווה בנייה ירוקה. מלווים, בכדי לקבל את התפקיד, צריכים לעבור קורס המלמד את רזי הבנייה הירוקה ואיך לעבוד איתם כדי להגיע בסופו משל דבר למבנה ירוק מוצהר ומאושר. 

בודקים את הרקע

כל מלווה בנייה ירוקה שתפגשו יגיע עם רקע מעולם הבנייה. מלווים הם אנשי מקצוע מוסמכים, בעלי תואר, אשר מתקשר אל עולם הבנייה. למשל, אדריכל יוכל לעבור קורס מלווה בנייה ירוקה ולסייע לפרויקטים ירוקים שעתידים להתקיים. כמו כן, הוא יכול להיות מהנדס חשמל או קבלן או כל איש מקצוע אחר, מוסמך. 

בודקים את הוותק ואת התוצאות

בכדי למצוא את המומחה, אתם חייבים ללכת אחורה ולהבין האם ישנה אמינות מאחורי הנראות. בדקו על הוותק של אותו מומחה במקצוע שלו, כמה פרויקטים ביצע, מהי שביעות רצונם של הלקוחות, כמה הוא מעודכן בתקנות ובתנאים ובוחנים את ההישגים שלו.

הגיעו להסכמה

לאחר שמצאתם כמה מומחים ששמתם עליהם עין, הגיע הזמן לבדוק עם מי מהם קיימת הכימיה הנדרשת לפרויקט שהולך לארוך זמן מה. בהתאם לנתונים הקיימים לכם על אותם מלווים ולאחר שדיברתם איתם, הגיע הזמן להבין מי מהם הוא הנכון עבור סוג הפרויקט שלכם.

לסיכום,

פרויקט בנייה ירוקה הוא פרויקט מבורך שעוזר לכל הנוגע בדבר, לכן חשוב לבחור במומחים הנכונים אשר מראים תוצאות בפועל ובשטח, כפי שניתן למצוא באתר זה

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
שרה שניידר

שרה שניידר

שרה הינה חובבת עיצוב ובעלת רצון תמידי לעזור, ואין דבר יותר טוב מאשר לשלב את זה...תקראו ותהנו.

המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...

איך לבחור צלם לצילום אוכל?

איך לבחור צלם לצילום אוכל?

ֽרשת האינטרנט מאםשרת לנו לפתוח עסק למזון, כמו גבינות או מאפים, ולשווק את הסחורה באמצעות הקמת חנויות וירטואליות וקידום המוצרים באמצעות פרופילים ברשתות החברתיות. מהלך

קרא עוד »