איך לבחור מכסחת דשא?

pexels-skitterphoto-589

מכסחת דשא היא כלי עבודה בסיס עבור כל גנן שמטפל במדשאות גדולות וקטנות, אבל השוק רווי בסוגים שונים של מכסחות דשא ולכן, כדאי להכיר היטב את המאפיינים השונים כדי לדעת – איזה סוג לבחור?

 

מכסחת דשא – מכנית, בנזין, או רובוטית?

הבחירה בין שלושת הסוגים הנ"ל צריכה להתבצע בהתאם לגודל השטח אותו רוצים לכסח. ככל שהשטח גדול יותר, כך מתאימה יותר מכסחת דשא מכנית ואילו מכסחת חשמלית מתאימה יותר לשטחים קטנים.
לעומת זאת, מכסחת רובוטית מתאימה לסוגים שונים של שטח, אך נחשבת יקרה יותר.

 

מכסחת דשא לפי גובה קיצוץ 

מומלץ לבחור מכסחת עם כמה דרגות כיסוח שמגיעה לגובה 6 ס"מ לפחות.

 

גודל הלהבים 

ככל שהשטח לכיסוח גדול יותר, כך כדאי לבחור מכסחת דשא עם להבים גדולים, שיעזרו לבצע את הכיסוח בזמן קצר. לשטחים גדולים כדאי גם לוודא שיש למכסחת מספר מהירויות שונות ואף מומלץ להשתמש במכסחת רובוטית, או טרקטורון לכיסוח דדשא, בהתאם לגודל השטח ותדירות הכיסוח.

 

מכסחת עם גלגלים גדולים

סוג הגלגלים משפיע על יכולת המכסחת לקצוץ דשא גבוה, אך חשוב גם לבחור גלגלים עמידים – במיוחד אם אתם מתכננים להשתמש במכסחת לעיתים קרובות באופן אינטנסיבי.

 

איסוף גזם

רוב מכסחות הדשא מצוידות בשק איסוף, או מיכל איסוף, כדי להשאיר את הדשא נקי, גם לאחר הכיסוח. בכל זאת אפשר גם למצוא מכסחות אשר פולטות את הגזם הצידה ומשאירות אותו על הדשא ואף מכסחות שקוצצות את הדשא והופכות אותו לדשן.

לסיכום, קיים מגוון רחב של מכסחות דשא. החוכמה היא לבחור את זו המתאימה ביותר לצרכים שלכם. רוצים לקבל ייעוץ מקצועי לבחירת מכסחת דשא? צרו איתנו קשר עוד היום! הצוות המקצועי של Villager ישמח לעמוד לרשותכם.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
שרה שניידר

שרה שניידר

שרה הינה חובבת עיצוב ובעלת רצון תמידי לעזור, ואין דבר יותר טוב מאשר לשלב את זה...תקראו ותהנו.

המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...

להדפיס על מוצרים

להדפיס על מוצרים

היום ניתן למצוא יותר ויותר חברות, אשר מעוניינות להדפיס על מוצרים. אין ספק כי רוב החברות ורוב הארגונים המובילים בשוק, הבינו והפנימו את הצורך להשקיע

קרא עוד »