לימודי משאבי אנוש: למי זה מתאים ומה עושים עם זה?

לימודי משאבי אנוש

אנשים רבים נמצאים במרוץ אחר קריירה, מחפשים הכנסה יציבה, מחפשים אתגר ועניין ובעיקר מחפשים מקצוע שיוכלו ליישם בעצם בכל ארגון, מפעל, או חברה. אחד התחומים הכי יציבים ורווחיים הוא תחום משאבי האנוש שכן בתחום זה תמיד יש ביקוש לעובדים. גם אם ענפים דועכים או  נחלשים, עדיין באופן כמעט אוטומטי נבנים תחומים אחרים במקומם הממלאים את החסר ומייצרים צורך בגיוס וניהול משאבי אנוש. רוצים לדעת אם זה מתאים לכם ומה תוכלו לעשות עם זה? הנה כמה דברים שיעזרו לכם להבין.

פרנסה בטוחה

באופן אירוני, תחום משאבי האנוש, ההכוונה המקצועית וגיוס עובדים, הוא תחום בו חסרים לא מעט עובדים. לימודי משאבי אנוש מומלצים לרכישת מקצוע בשביל מי שרוצה להשתלב במהירות ובקלות יחסית במשרה יציבה ובטוחה לאחר שלב הלימודים. ככל הנראה כבר בשלב הלימודים תקבלו לא מעט כלים וידע וגם קשרים עם אנשים מהתעשייה שיוכלו לסייע לכם להתברג בתחום. מדובר כיום באחד הענפים היציבים והבטוחים ביותר בשוק העבודה, הנותן מענה לארגונים שונים בשוק.

למי בעצם זה מתאים?

נשאלת השאלה למי בעצם משרה בתחום הזה יכולה להתאים? תחום זה בהחלט יכול לתת מענה להרבה מאוד מחפשי עבודה . למי שמחפשת משרת אם למשל, זו משרה שנחשבת נוחה מבחינת היקף השעות הנדרשות לתפקידים מסוג זה. כמו כן, משרה זו יכולה להתאים כמשרת סטודנטים היכולים להתברג כשלב ראשוני במערך גיוס עובדים, ניתוח קורות חיים, וסינון ראשוני. כמובן, למי מבניכם שהחליט שהגיע הזמן לשינוי והסבת מקצוע, ימצא את עצמו בתחום מאוד דינמי מעניין ומפותח. התכונות הנדרשות לשם תפקיד מסוג זה הן בדרך כלל סדר ויכולת ארגונית, יכולת התנהלות במסגרת צוות עובדים, עבודה על כמה משימות במקביל ולעתים גם תחת לחץ, ועוד.

לסיכום

לכל מי שמחפש עבודה יציבה ומאתגרת, בהחלט ניתן למצוא אותה בתחום משאבי האנוש. מדובר בתחום מפותח שהוא גם מעניין ומאתגר, עם ביקוש בלתי פוסק וגם כזה שמסייע לאנשים מבחינה תעסוקתית כך שבהחלט יש גם ערך מוסרי. הסיפוק הרב והערך המוסף על ידי מתן סיוע במציאת מקורות פרנסה לאנשים אחרים לחלוטין שווה את המאמץ.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
שרה שניידר

שרה שניידר

שרה הינה חובבת עיצוב ובעלת רצון תמידי לעזור, ואין דבר יותר טוב מאשר לשלב את זה...תקראו ותהנו.

המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...