סימון אינדוקציה

לעתים אנו חושבים על סימון סיר כעל תהליך פשוט. זה כרוך בסימון הסיר ואז הכנסתו לתנור. עם זאת, ישנם שלבים רבים אחרים המעורבים בתהליך זה. אנחנו צריכים לטפל בכל השלבים האלה לפני שנוכל לסמן סיר כמו שצריך.

מטרת סימון האינדוקציה היא לעזור לקהל להבין מושג, רעיון או מוצר, כמו למשל סימון אינדוקציה לסירים.

כולנו יודעים שעלינו לסמן את הסירים שלנו בצורה מסוימת. אבל איך אנחנו עושים את זה? איך נוכל לסמן את הסירים מבלי לבזבז זמן?

התשובה פשוטה – עם כלי סימון אינדוקציה. כלי סימון האינדוקציה עוזר לנו לסמן את הסירים בצורה מסוימת, על ידי שימוש בכלים ובטכניקות הנכונות.

השלבים המרכזיים בתהליך סימון אינדוקציה

  1. תהליך סימון העציצים אינו נקרא 'אינדוקציה' אלא 'עציץ'. לקדר לוקח קצת זמן לסמן את פני הסיר . הוא רושם את שמו ואת תאריך הכנת הסיר.
  2. משך הזמן של כל צעד עשוי להשתנות בין מספר דקות למספר שעות.
  3. דרכים מסוימות הן להשתמש ביותר מסימן אחד, בעוד שאחרות משתמשות רק בסימן אחד או שניים בלבד (לדוגמה, 'M' עבור חודש).
  4. הסיבה מדוע תהליך זה נקרא ' אינדוקציה' היא שהסימנים עשויים להימחק עם הזמן.
  5. רוב הסירים מסומנים בשלב אחד, הנקרא 'הנחת'. מיקומו של סימן הקדר ביחס לשמו ולתאריכו נקראים 'מקומות'. ישנם שלושה מצבים: – בקו אנכי, מה שנקרא קווים אופקיים או קו מקביל; – מעל או מתחת לסיר; בקו אופקי המקביל לתחתית הסיר.
  6. צורות הסימון והיכן למקם אותן נקראות 'מקומות'.
  7. יש לציין כי ישנן דרכים רבות לסימון סוגים שונים של עציצים, כפי שמוצג בתרשים זה: עציצים המסומנים בקו מתמשך יכולים להיקרא 'סימנים נרטיביים'.

תהליך סימון האינדוקציה לסירים צריך להיעשות בצורה שיטתית, ראו באתר https://engravedream.com. מטרת התהליך היא לוודא כי נאסף כל המידע הדרוש וכי בוצעה ההליך הנכון.

 

 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
שרה שניידר

שרה שניידר

שרה הינה חובבת עיצוב ובעלת רצון תמידי לעזור, ואין דבר יותר טוב מאשר לשלב את זה...תקראו ותהנו.

המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...

מחסומים לחניה – מה מומלץ?

חניה היא בעיה ברוב האזורים העירוניים, והמצב רק הולך להחמיר ככל שיותר ויותר אנשים עוברים לערים. מאמר זה ידון בכמה מהפתרונות הפוטנציאליים לבעיה ההולכת וגוברת

קרא עוד »