הוצאת דיבה/עורך דין דיבה

הוצאת דיבה/עורך דין דיבה

כל מי שמרגיש שהוא נפגע מהוצאת דיבה, חייב להיעזר בשירותיו של עורך דין דיבה, שמתמחה בתחום כמו באתר https://www.felaw.co.il. היום ניתן לראות יותר ויותר מקרים, בהם אנשים מרגישים בנוח להשמיץ עסקים מסוימים, באמצעות המדיות החברתיות. כל אחד יכול לכתוב פוסט זועם לגבי ההתנהלות הרשלנית של מסעדה מסוימת, או לחילופין, על השירות הנורא שהוא קיבל בחנות או בבית קפה מסוים. אך חשוב להבין כי ישנו קו דק בין הבעת דעה ושיתוף החוויות האישיות מתוך עיקרון חופש הביטוי, לבין הוצאת דיבה ופגיעה בפרנסה של אדם מסוים. פוסט מסוג זה עלול להפוך לוויראלי, דבר שיגדיל בצורה משמעותית את ההפצה של לשון הרע. לכן בעל העסק שנגדו נכתב הפוסט, יכול להיעזר בשירותיו של עורך דין מקצועי ומנוסה שמתמחה בתחום, במטרה לתבוע פיצויים מהמפרסם.

הוצאת דיבה / עורך דין דיבה – מה כדאי לכם לדעת בנושא?

כאמור, מדובר על תחום מוכר וידוע, אשר עולה היום לכותרות לעיתים תכופות. בזכות היכולת להקליד בקלות כל סוג של פוסט, אנשים רבים מרגישים בנוח לפגוע בשמם הטוב של אנשים אחרים או של עסקים וחברות. אך חשוב להבין כי החוק בארץ מגן על שמם הטוב של האנשים, מתוקף חוק איסור לשון הרע. אומנם בתי המשפט נדרשים למצוא את האיזון העדין בין שמירה על שמו וכבודו של האדם, לבין חופש הביטוי, אך למעשה יש בכוחם היכולת לפסוק סכומי פיצויים עצומים לנפגעים, על מנת לתקן את העוול שנגרם להם. כמו כן, כספי הפיצויים הגבוהים נועדו גם כדי להרתיע את הציבור, ולמנוע ממנו לפרסם לשון הרע. חשוב לזכור, כי ישנה משמעות לצורת ההתנהלות של המפרסם ושל הנפגע, היות ובמידה והמפרסם מראה חרטה ומסיר את הפרסום, דמי הפיצויים יהיו נמוכים משמעותית.

מאמר זה מהווה תוכן פרסומי. אין באמור בו בכדי להוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי'

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
שרה שניידר

שרה שניידר

שרה הינה חובבת עיצוב ובעלת רצון תמידי לעזור, ואין דבר יותר טוב מאשר לשלב את זה...תקראו ותהנו.

המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...

מה קובע את עלות השיש במטבח?

עשיית ביצוע של החלטה באיזה שיש לבחור מורכבת למדי, מפאת הסיבה כי הרבה אנשים מאמינים, כי יש הרבה סוגים בעלי מאפייני, חזות ותכונות שונים. בשל

קרא עוד »
תמונות לשימוש חוקי

כך תמצאו תמונות לשימוש חוקי

אם אתם מעוניינים להשתמש בתמונות לצורך אתר אינטרנט, עמוד פייסבוק, עמוד נחיתה, פרסום ממומן בגוגל או כל דבר אחר, הרי שעומדות לרשותכם 3 אופציות עיקריות.

קרא עוד »
שלט לעסק

שלט לעסק לא צריך להיות משעמם

הרבה פעמים כשאנחנו ניגשים אל חנות או משרד, אנחנו יכולים להבחין בשלטים לעסק שהם סטנדרטיים, פשוטים, אפילו בנאליים במידה מסוימת. שלטים לבנים או אפורים, שכתוב

קרא עוד »