אוהבים לתפור תחפושות? זה הקורס בשבילכם

עיצוב אופנה מעשית

כל פורים יוצא לכם להתלבט למה להתחפש, או שקיים קושי במציאת תחפושת שתתאים בדיוק לציפיות? לשם מטרה זו קמו קורסים רבים לעיצוב תחפושות שמתמקדות באופן שבו יש לתפור בצורה טובה ונכונה ובנוסף מהם הגזרות שמתאימות לתחפושת. אחד היתרונות הבולטים בקורס עיצוב אופנה מעשית הוא שאפשר תיאורטית להכין כל תחפושת שרק נרצה, ובצורה טובה איכותית ובטיחותית.

מה לומדים בקורס לעיצוב תחפושות?

הקורס מתאים גם למי שהינם חסרי ניסיון בעיצוב כלל ולא התנסו בתפירה בכלל, לכן הקורס מתחיל בידע כללי של מקצוע התפירה בצורה מלאה החל מהתכנון ורעיון ראשוני ועד לתחפושת שמוכנה וגמורה. כך גם נלמדים מהם סוגי הבדים שמשמשים בהם בדרך כלל לתחפושות, אילו גזרות יתאימו וכיצד מעצבים ומתכננים את התחפשות בצורה יעילה ומקצועית. קיים דגש גם על טכניקות עבודה ייחודיות לתפירה של תחפושות, למשל טכניקת צביעת בד, אילו צבעים יכולים להשתלב בצורה טובה אחד עם השני.

נושאים נוספים שהם ייחודיים לעיצוב תחפושות הן למשל עיטורים שונים, קישוטים לבדים ואקססוריז. אביזרים הם חלק כל כך חשוב בתחפושת המלאה, בין אם זה אוזניים כאשר מתחפשים לחיה או שרביט וכתר למלכת אסתר, לכן היכולת להתאים אביזרים בצורה מדויקת יכולה לבנות את כל הרושם מהתחפושת.

יתרונות לימוד סדנה לעיצוב תחפושות

הקורס מקנה את היכולת לעצב כל תחפושת בעצמכם – יצירתית ומקורית ככול שתהיה – בצורה קלה ויעילה. תהליך כזה יכול לאפשר לתת דרור ליצירתיות ולייצר תחפושות מקוריות ביותר ובאותה נשימה גם לחסוך את כל התהליך של חיפוש תחפושת שמתאימה לדרישות שלנו. תהליך כזה יכול לפעמים להיות ארוך ומעייף שמבזבז לנו המון זמן וכסף.

וכך באמצעות טכניקות שונות שחלקן גם פשוטות במיוחד, ניתן לייצר תחפושת מלאה בצורה מרשימה במעט זמן ומאמץ. קראו בהרחבה באתר פרופשנס לימודי עיצוב אופנה!

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
שרה שניידר

שרה שניידר

שרה הינה חובבת עיצוב ובעלת רצון תמידי לעזור, ואין דבר יותר טוב מאשר לשלב את זה...תקראו ותהנו.

המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...

צילום ספורט דוקומנטרי

צלמי ספורט הם לא עוד צלמי חובבנים שאנחנו מכירים מהסביבה שלנו. צילום ספורט דוקומנטרי, חייב להיות ברמה הגבוהה ביותר כדי לתפוס את הצילומים הייחודיים והמקוריים

קרא עוד »
הדפסה על חולצות

הדפסה על חולצות

אם אנחנו רוצים ליהנות מחולצה יפה ומרשימה, אז תמיד יש לנו אפשרות לגשת אל חנות ולקנות חולצה כזו. אך יש לנו גם אפשרות נוספת והיא

קרא עוד »