איזה שיש למטבח כדאי לבחור? אבן קיסר או גרניט פורצלן

שיש למטבח

רבים מתחבטים בשאלה איזה שיש לקנות לבית. במאמר זה, נרצה להביא בפניכם כמה מהאופציות הידידותיות שעומדות מפני כל אדם, לפני שהוא בוחר שיש לבית שלו. מוכנים? יצאנו לדרך..

איזה שיש למטבח כדאי לבחור? אבן קיסר או גרניט פורצלן 

גרניט פורצלן או שדווקא אבן קיסר? נראה שלא משנה כמה זנים יעברו, לאנשים תמיד יהיו את הדילמות הישנות והטובות באשר לבחירתם את השיש המתאים לביתם. אנחנו לא ממש יודעים איך כל אחד עושה את הבחירה שלו אך ננסה להביא את מכלול האפשרויות.

שיש אבן קיסר – מה זה? 

שיש אבן קיסר פורצלן הוא מהשיש המובחר ביותר שיש בארץ שלנו. אבן קיסר, יצרנית משטחי השיש הגדולה בארץ, היא מהחברות היותר וותיקות של שיש, ורבים צורכים את השיש שלהם דווקא מחברה זו.

אבן קיסר הוא שם דבר ליוקרה בלתי מתפשרת, והוא נחשב לכזה, שרוב בתי היוקרה צורכים את השיש שלהם מהחברה המובחרת הזו – אבן קיסר.

איך בוחרים שיש לבית? 

בדרך כלל, אנשים בוחרים את השיש לבית שלהם לפי הצבעים שיש בבית ובסלון וכמובן במטבח ולא תמיד אנשים יודעים איך לעשות את ההתאמה בצורה נכונה. בדיוק בגלל זה אנחנו כאן, כדי לספר לכם איך עושים את זה נכון.

התאמת שיש למטבח חייבת להיות ובעיקר לבוא יחד עם הצבעים הכוללים של הבית. אם זה במטבח, יש לקחת בחשבון את הצבעים של הרהיטים בו ואת הצבעים של הקיר, כדי להתאים לו את השיש המתאים ביותר.

מחיר 

המחיר משתנה מאוד ממקום למקום ותצטרכו לחפש את השיש הטוב ביותר ובמחירים הנוחים ביותר. סקרי שוק אינטרנטיים, יכולים מאוד לעזור לכם בבחירה.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
שרה שניידר

שרה שניידר

שרה הינה חובבת עיצוב ובעלת רצון תמידי לעזור, ואין דבר יותר טוב מאשר לשלב את זה...תקראו ותהנו.

המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...

הדפסת מדבקות

הדפסת מדבקות

מדבקות מכל הסוגים: אם אתם מחפשים מקום שידביק את הסטנדרטים לתקרה, יכול להיות שיש לנו שם אחד מצויין להכיר לכם… הדפסת מדבקות: מה חדש בתחום?

קרא עוד »