בעלי חנות מקוונת: האם אתם צריכים שרת פיזי או וירטואלי?

שרתי VPS

גם אתם עברתם למכור את המוצרים שלכם דרך הרשת? מצוין! העולם הווירטואלי מאפשר לנו לפרסם את הסחורה שלנו בקלות, לעדכן מוצרים וסטטוס של מלאי, לעמוד בקשר קבוע עם הלקוחות ולשלוח את המוצרים עד הבית. אתם כבר וודאי יודעים שמעבר לעבודת המכירה והשיווק, יש גם לא מעט חלקים טכניים לכל הדבר הזה ואחד מהם הוא האחסון של החנות המקוונת בשרתים. התלבטות עתיקת יומין בתחום הזה היא האם לבחור בשרת פיזי או דווקא בשרת וירטואלי. אם אתם בעלי אתר ומחפשים לשדרג את האחסון שלכם וגם עם עוד לא הקמתם את החנות, הנה מידע שיעזור לכם להחליט.

שרת וירטואלי

בתור שרתים מרוחקים שלא מצריכים התקנה של חומרה פיזית בביתכם או בבית העסק, לשרתי VPS יש יתרונות רבים ומגוונים שהמרכזי שבהם הוא העובדה כי אין צורך ברכיבים פיזיים. קודם כל מדובר בחיסכון במקום ואם אתם מנהלים את החנות מהבית שלכם זה בהחלט נחוץ, שכן אף אחד לא רוצה רכיבים כאלה שיתפסו מקום בסלון או בחללים אחרים בבית. בנוסף, בעוד שרת פיזי מגיע עם מקום אחסון מסוים מוגבל, השרתים הווירטואליים הם כמעט ללא הגבלה של נפח וזה מצוין למי שיודע שכמות המידע הולכת לגדול ולהשתנות עם הזמן. הדבר הטוב ביותר הוא שניתן בכל שלב לשלם על הנפח הרצוי לפי כמות המידע שבוחרים בהתאם לצורך.

שרת פיזי

היתרון המשמעותי ביותר כשאנו מדברים על שרת פיזי הוא העובדה כי מדובר ברכיב אישי לחלוטין. אמנם שרת וירטואלי הוא פרטי, אך שרת פיזי נמצא אצלכם בבית. עם זאת חשוב לזכור את עניין האחסון. כאשר אתם רוכשים או שוכרים שרת פיזי עם נפח מסוים, אתם צריכים לזכור כי במידה ותגיעו למגבלת השימוש תאלצו לרכוש שרת חדש. מצד שני אם קנית נפח מסוים ואתם לא מנצלים אותו יש כאן אלמנט ברור של בזבוז. בנוסף חשוב לזכור כי כל בעיה בשרת הפיזי לעומת השרת הווירטואלי, מצריכה הזמנה של איש מקצוע שיערוך בדיקות ותיקונים. מכאן, תוכלו לבחור בשרת שעונה על הצרכים שלכם באופן הטוב ביותר.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
שרה שניידר

שרה שניידר

שרה הינה חובבת עיצוב ובעלת רצון תמידי לעזור, ואין דבר יותר טוב מאשר לשלב את זה...תקראו ותהנו.

המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...

צילום מוצרים

צילום מוצרים – איך זה עובד?

אחד הכלים החשובים ביותר לשיווק ופרסום נכון וחכם, הן באופן פרונטאלי ובוודאי ברשת, הוא כל הנושא של צילום המוצר. אי אפשר למכור מוצרים היום, אם

קרא עוד »