כמה חשוב שהלוגו שלכם יהיה ייחודי – 5 סיבות טובות ללוגו מקורי

נמצאים בשלבים ראשונים של מיתוג העסק, וכעת אתם מתלבטים האם לעשות שימוש בלוגו עם עיצוב מוכן מראש או לשלם על לוגו מקורי? ההמלצה שלנו היא חד משמעית לבחור בלוגו מקורי, שכן יש לכך לא מעט יתרונות שעשויים להשתלם לכם ולעסק שלכם.

למה לא יהיה כדאי לכם לוותר על לוגו מקורי לעסק?

 

  • הלקוחות ייזכרו את העסק שלכם – כשיש לעסק שלכם לוגו מקורי, אתם בעצם מבדלים את עצמכם ויוצרים זהות ברורה לעסק. בדרך הזו ניתן ליהנות מכך שהלקוחות שנחשפו ללוגו יזכרו אותו טוב יותר ולא ישכחו אותו במהירות.
  • ניתן להתאים את עיצוב הלוגו לאופי העסק – עיצוב מקורי של לוגו יוכל להעניק לכם את החופש להתאים אותו לאופי של העסק והמסר שאתם רוצים להעביר ללקוחות. זה בוודאי יהיה חיוני ויוכל להשפיע במידה רבה על העניין שהעסק שלכם ייצור.
  • זה לא עולה הרבה כסף – כיום ניתן לשלם בעבור חבילת מיתוג שלמה, אשר כוללת בין היתר גם עיצוב לוגו, סכום של 799 ש״ח.
  • תשימו את עצמכם במגרש של הגדולים – לכל עסק גדול ומכובד יש לוגו מקורי שמייצג אותו ומבדל אותו ביחס למתחרים. זוהי אמורה להיות המטרה שצריכה לעמוד לנגד עיניכם במובן הזה.
  • תוכלו לבחור במעצב גרפי שמתאים לכם – כדי לעצב באופן מוצלח את הלוגו לעסק שלכם, יהיה כדאי לכם לעשות את זה בצורה כזו שתתנו למעצב גרפי להציע לכם את השירותים שלו, כך שתוכלו לראות את העסק שלכם פורח עם מיתוג מוצלח.

כעת רק נותר לכם לבחור במעצב גרפי או סטודיו לעיצוב שיוכלו להציע לכם חבילת מיתוג שכוללת עיצוב של לוגו לעסק. נסו להתרשם מתיק העבודות וכך תוכלו להחליט במי הכי כדאי לכם לבחור.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
שרה שניידר

שרה שניידר

שרה הינה חובבת עיצוב ובעלת רצון תמידי לעזור, ואין דבר יותר טוב מאשר לשלב את זה...תקראו ותהנו.

המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...

הדפסת מחברות

הדפסת מחברות

הדפסה אישית של מחברות ממותגות עם לוגו: זה דווקא ממש לא עולה הרבה. המחברות הכי יפות אם אתם מאמינים דפוס איכותי כריכות? בדיוק כמו שאתם

קרא עוד »