מסגרות לתמונות – סטייל מודרני או כפרי?

כשאנחנו מצלמים תמונות מסוימות, בין אם זה לבית ובין אם זה לעסק, הרי מעבר לשאלה מה אנחנו בוחרים לצלם, כיצד ובאיזה גודל נרצה שהתמונה תהיה, עלינו גם לבחור באיזה אופן אנחנו רוצים למסגר את התמונות. כלומר, איזו מסגרת נבחר לתמונה. 

היום אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של מסגרות לתמונות, בין אם מדובר על מסגרות בסגנון מודרני, חלק, נקי, וכן אנחנו יכולים למצוא מסגרות בסגנון יותר קלאסי, יותר שמרני, וכן מסגרות בסגנון כפרי. מדובר על מסגרות עץ אשר ניתן לשלב בהן תמונות שונות ומגוונות. 

לפני שנסביר אילו סוגי מסגרות יכולות להתאים לנו, עלינו לזכור נקודה חשובה, אפשר לשלב בין המסגרות השונות אם אנחנו מעוניינים בכך. כלומר, אנחנו לא חייבים בהכרח לבחור סוג מסוים של מסגרת, אלא אנחנו יכולים גם לשלב בחלל אחד, כמה סוגים של מסגרות, זאת על מנת שיהיה יותר מעניין וייחודי. מנגד, אם מדובר למשל על חלל המעוצב בצורה מסוימת, סביר להניח שאנחנו גם נבחר מסגרות שיתאימו לסגנון זה. 

איך בוחרים סגנון מתאים עבורנו

כשאנחנו ניגשים לבחור סגנון מסגרות מסוים, מודרני או כפרי, הרי שאנחנו צריכים לבחון תחילה את סוג ואופי התמונה וכיצד היא תשתלב במסגרת. כלומר, אם מדובר על תמונה בעל סגנון מודרני, סביר להניח שהיא תשתלב הרבה יותר טוב במסגרת בעלת סגנון שכזה. 

מנגד, אם מדובר על תמונה אינטימית, תמונה שמבקשת להציג חום ואהבה, סביר להניח שדווקא מסגרת כפרית יכולה להתאים יותר. כך גם למשל תמונות של חיות, נופים, ותמונות אחרות. כאמור, זה יכול להתאים גם למבנה פרטי וגם למבנה עסקי. הכל על פי מה שנכון עבורנו, בהתאם לאופי ולסגנון של המקום.

 

ראו גם: מתנות לילדים ולנוער

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
שרה שניידר

שרה שניידר

שרה הינה חובבת עיצוב ובעלת רצון תמידי לעזור, ואין דבר יותר טוב מאשר לשלב את זה...תקראו ותהנו.

המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...