איכות ההדפסה – לא הדבר היחיד שחשוב

בלוקים מעץ לאירועים

אתם לפני אירוע ובחרתם להזמין בלוקים מעץ לאירועים כי המגנטים זאת כבר אטרקציה שיש אותה כמעט בכל אירוע.

אבל יש כמה דברים חשובים שאתם צריכים לקחת בחשבון בבחירת האטרקציה, ולא זה לא רק עד כמה התמונות יפות ומיוחדות, וגם לא רק למצוא את המחיר הזול ביותר.

לכן, הכנו לכם רשימה של ארבעת הדברים החשובים באמת שצריכים לדעת על האטרקציה החדשה הזאת שמתחילה פתאום להופיע בהמון אירועים ודוחקת לצד את מי שהייתה המלכה הבלתי מעוררת של האטרקציות והיא לא אחרת מאשר המגנטים.

הדברים שצריכים לבדוק

איכות ההדפסה

נכון, איכות ההדפסה היא לא הדבר היחיד שחשוב, אבל בנושא הבלוקים יש כמה שיטות להדפיס על הבלוק.

הדרך הראשונה היא באמצעות סובלימציה, כלומר הדפסה של התמונה על בלוק עץ באמצעות חום גבוה.

במקרה כזה מדובר בהחלט בשיטת עבודה טובה, אבל החיסרון הגדול ביותר שלה שאיכות התמונה ברמה מאוד ירודה.

יש לכך לא מעט סיבות, הסיבה העיקרית היא שהתמונה מבוצעת על דף מיוחד, ומשם היא עוברת לעץ, מה שגורם לכך שהאיכות שלה יורדת באופן מאוד משמעותי, מעבר לזה השרידות של התמונה לאורך זמן שמודפסת בסובלימציה היא לתקופה קצרה מאוד.

ישנם חברות שמספקות את השירות באמצעות הדפסה טרמית, ואת ההדפסה הטרמית מדביקים על בלוק עץ, ואז מתקבלת תמונה איכותית עם שרידות לזמן ארוך.

מחיר הוגן

חשוב מאוד לקבל מחיר, למרות שמדובר על אטרקציה חדשה יש כאלו שירצו לנצל זאת, לכן חשוב מאוד לבדוק שאתם מקבלים מחיר הוגן.

המחירים של בלוקים מעץ לאירועים מתחילים החל מ 600 ₪ לאירועים קטנים ומגיעים עד 1500 ₪, שימו לב שלא גובים ממכם מחיר מופרז מידי ובצעו השוואת מחירים נכונה.

בלוקים ללא הגבלה

בשונה מצילום מגנטים באירועים קטנים כמו למשל צילום ברית מילה שבאירועים כאלו רבים מציעים לכם שירות של הפקת מגנטים ללא הגבלת כמות.

בבלוקים הדברים מעט שונים, שזה מגיע לנושא של בלוקים בגלל העלות הגבוה של חומרי הגלם, לא נהוג להציע חבילות ללא הגבלה, באם מתקבלים חבילות כאלו המחיר של החבילות יהיה גבוה מאוד או שהצלם ייתן תפוקה מאוד נמוכה.

צילום מקצועי

לא משנה כמה איכות ההדפסה תהיה מדויקת וטובה, אם מדובר על צלם חובבן שלא יכול לצלם תמונות איכותיות וטובות, עדיין התמונה לא תצא איכותית.

מכאן שיש שני דגשים חשובים שאסור להתפשר עליהם, צילום מקצועי ואיכות הדפסה ברמה גבוה מאוד, שני אלו יכולים להפוך את הבחירה שלכם לבחירה הנכונה והטובה ביותר לצילום בלוקים מעץ באירוע שלכם.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
שרה שניידר

שרה שניידר

שרה הינה חובבת עיצוב ובעלת רצון תמידי לעזור, ואין דבר יותר טוב מאשר לשלב את זה...תקראו ותהנו.

המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...