כל מה שרציתם לדעת על הדפסת צ'קים בבית דפוס?

הדפסת צ'קים בבית דפוס

הדפסת צ'קים בבית דפוס היא שירות שניתן בעיקר לבעלי עסקים, ארגונים, עמותות וכל גוף שמפזר הרבה צ'קים בכל חודש ורוצה לרכז את הפעילות הזו בצורה מסודרת.

הרבה פעמים נוצר מצב שהחישובים כמו, מה הסכום שצריך לרשום בכל צ'ק, התאריך המדויק והתיעוד שלפעמים מתבלבל, הופך את המשימה כמעט לבלתי אפשרית וגם כאשר אתם עושים אותה, היא בוודאי לוקחת לכם הרבה זמן.

הדפסת צ'קים זהו פתרון שמורכב משני חלקים. צד התוכנה והצד של בית הדפוס שיגיש לכם את המוצר המוגמר.

אז הנה כל מה שרציתם לדעת על הדפסת צ'קים.

הדפסת צ'קים:

אם אתם רוצים לייעל את כל תהליך חלוקת הצ'קים אצלכם בארגון, אנו ממליצים לכם בחום ראשית להשתמש בתוכנה שתרכז לכם את הנתונים.

יש תוכנות כיום שידעו לעשות את החישובים בשבילכם כך שלמעשה לא תצטרכו בכלל לחשב את סכום הצ'ק. אתם צריכים רק ללמוד את התוכנה ולהגדיר אותה פעם אחת, להראות לה דוגמה ואז היא מבצעת לבד.

למשל, אם יש ספק שמקבל מכם סכום מסוים על פי כמות של תוצרים אתם יכולים להגדיר מחיר לתוצר ולעדכן את מספר התוצרים שהתקבלו, התוכנה תערוך את החישוב ותציג את הסכום הסופי שעליו לקבל ושיהיה כתוב בצ'ק.

את הנתונים הללו מחברים להדפסה ואז המדפסת מדפיסה את הצ'ק שהוא כבר מוכן על ידי מדפסת אחרת שיודעת לייצר נייר ביטחוני, כך הצ'ק יוצא עם כל הנתונים שעליו מודפס ומוכן ואתם רק צריכים לתת אותו הלאה.

מה שחשוב לוודא זה שיש לכם את התוכנה, שאתם עובדים עם בית דפוס שמתמחה בהדפסת צ'קים ממוחשבים ושיש לו אישור מבנק ישראל לעסוק בכך.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
שרה שניידר

שרה שניידר

שרה הינה חובבת עיצוב ובעלת רצון תמידי לעזור, ואין דבר יותר טוב מאשר לשלב את זה...תקראו ותהנו.

המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...

עריכת תמונות בפוטושופ

שירותי עריכת תמונות בפוטושופ

הסטנדרט העולמי לעריכת תמונות הוא פוטושופ – תוכנה אשר מציעה פונקציונליות אדירה לעריכת תמונות והוספת אפקטים. כיום ניתן למצוא שימוש בתוכנה אצל כל צלם מקצועי

קרא עוד »
צילום מוצרים

צילום מוצרים – איך זה עובד?

אחד הכלים החשובים ביותר לשיווק ופרסום נכון וחכם, הן באופן פרונטאלי ובוודאי ברשת, הוא כל הנושא של צילום המוצר. אי אפשר למכור מוצרים היום, אם

קרא עוד »