הדפסה על חולצות

הדפסה על חולצות

אם אנחנו רוצים ליהנות מחולצה יפה ומרשימה, אז תמיד יש לנו אפשרות לגשת אל חנות ולקנות חולצה כזו. אך יש לנו גם אפשרות נוספת והיא לעצב בעצמנו את החולצה ולפנות לחנות שמתמחה בעיצוב והדפסה על חולצות, על מנת שנוכל להשתמש בעיצוב שלנו.

הרעיון הוא פשוט, נניח ואנחנו רוצים לעצב חולצה בצורה מסוימת, בין אם זה לשימוש עצמי ובין אם זה בשביל לספק אותה לקבוצה של אנשים, למשל, תלמידים, חיילים, עובדים, מטיילים או כל קבוצה אחרת, אז כל מה שעלינו לעשות, זה לפנות עם העיצוב לחנות ושם ידאגו להדפיס עבורנו את החולצה עם ההדפסה הרלוונטית.

הדפסה על חולצות זה לא דבר חדש. אנחנו מכירים את זה כבר עשרות שנים. קבוצות ספורט משתמשות בשיטה זו לצורך יצירת חולצות מקוריות, מקומות עבודה רבים בוחרים להשתמש באופציה זו בשביל לייצר חולצות איכותיות לעובדים שלהם, כמו כן אנשים פרטיים משתמשים באופציה זו לצרכים מגוונים, למשל אירועים, מסיבות ועוד.

מה חשוב לבדוק לפני שניגשים לחנות?

ראשית, יש לבחון את שיטת ההדפסה. ככל שהשיטה תהיה הרבה יותר אפקטיבית ומתקדמת, כך גדל הסיכוי שההדפסה תחזיק מעמד על החולצה.

שנית, אנחנו צריכים לבדוק על אילו חולצות אפשר להדפיס, ובאילו תנאים. לא בכל מקרה ניתן להדפיס חולצות, בוודאי לא כל סוג של הדפס.

שלישית, חשוב לברר כיצד ניתן לכבס את החולצה מבלי שהיא תיהרס. זה חשוב, על מנת שאנחנו נוכל להקפיד על כך שהחולצה תשמש אותנו לאורך שנים רבות.

ארבע, חשוב גם לבדוק האם החנות יכולה לספק לנו את הכמות הנדרשת, בהנחה ואנחנו לא מעוניינים להדפיס חולצה רק לצורך שימוש עצמי, אלא במטרה לספק חולצות מודפסות לקבוצות של אנשים.

לעוד מידע, בקרוב אתר של Be Safety

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
שרה שניידר

שרה שניידר

שרה הינה חובבת עיצוב ובעלת רצון תמידי לעזור, ואין דבר יותר טוב מאשר לשלב את זה...תקראו ותהנו.

המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...

קורס פוטושופ – מכללת Mentor

אוהבים להתעסק עם עיצוב גרפי ושואלים את עצמכם מה אתם יכולים לעשות בדיוק כדי למצות את היכולות שלכם וללמוד איך לעשות שימוש בתוכנת פוטושופ באופן

קרא עוד »

איך לבחור מכסחת דשא?

מכסחת דשא היא כלי עבודה בסיס עבור כל גנן שמטפל במדשאות גדולות וקטנות, אבל השוק רווי בסוגים שונים של מכסחות דשא ולכן, כדאי להכיר היטב

קרא עוד »