הדפסת מדבקות

הדפסת מדבקות

מדבקות מכל הסוגים: אם אתם מחפשים מקום שידביק את הסטנדרטים לתקרה,
יכול להיות שיש לנו שם אחד מצויין להכיר לכם…


הדפסת מדבקות: מה חדש בתחום?
אז מסתבר שיש די הרבה חדש גם בעולם הדפסת המדבקות (לא, לא מדובר במקצוע חדש אבל בכל זאת… הטכנולוגיה עושה את שלה). אז היום הרבה יותר קל להדפיס מדבקות צורניות (או יותר נכון לחתוך אותן במדוייק..) היום יש אפשרות להדשפיס בקלות ובמהירות מדבקות עם הטבעת זהב או כסף, וכיום ניתן גם בלי הרבה קושי להדפיס מדבקות שלא ניתן להסיר או כאלה שכן.
אם אתם צריכים מדבקות לרכבים, הדפסת מדבקות לויטרינות ועוד.
 

בואו עם גרפיקה

את הסטיקר או המדבקה שכלם בהחלט אפשר להדפיס אבל רגע! מי ידאג שזה יראה בדיוק איך שאתם רוצים? ת רגע לפני שאתם מתקשרים לדפוס, חשוב מאוד שתהיה לכםפ גרפיקה מתאימה
(אפשר להיות בקר עם הדפוס קודם לכן, על מנת לעשות תיאומים בנוגע למידות וכו').
אבל את העיצוב הגרפי חשוב בכל מקרה לעשות באופן מקצועי, כדי שלמכונות הדפוס תהיה אפשרות לעשות את זה בגדול.


מה אתה חושב?

הדפסת מדבקות היא אחד הטרנדים הישנים שדווקא חוזרים עם הזמן. אתם יכולים לראות מדבקות מודפסות על רכבים, על שמשות, מדבקות על דלתות, על חלונות מדבקות על כריכות, מדבקות בכל מקום שבו חשוב להעביר מסר. וזה לא במקרה שההדפסה היא הליך מקצועי שדורג ציוד מתקדם ואנשים שיש להם את הניסיון והיכולת להפוך צורך במדבקה לתוצאה.

מה עוד עושים בדפוס הנצחון?
טוב, המקום הזה בהחלט מתקדם עם השנים: אפשר לעשות בדפוס הנצחון כריכות והדפסות גדולות, אפשר ליצור בדפוס הנצחון כרטיסי ביקור מיוחדים (אבל ממש מיוחדים) עם הטבעות רטרו שמרשימות במיוחד את מי שאתם רוצים להרשים. חוצמזה, יש כלם בדפוס הנצחון את האפשרות להדפיס מחברות, מסמכים, שמשוניות (אפילו מהיום להיום) וגם אם תצטרכו הדפסת תעודות אז היי, תנו קובץ קבלו חבילה. יש כאלו שמדפיסים במקום את המעטפות המשרדיות, הזמנות לחתונות פנקסי קבלות ועוד כל מיני דברים – אבל אם אתם שואלים אותנו (מה, לא?) אז אנחנו אומרים לכם שהדפסת מדבקות היא אחד הדברים.

רוצים עוד כמה דוגמאות להדפסת מדבקות?
יש מדבקות מתפוררות, יש מדבקות בלתי מתפוררות, יש מדבקות לא ניתנות להסרה ויש כאלו שבדיוק כן, יש מדבקות ויניל ויש מדבקות בגדלים שונים.
כמובן שתפגשו בדפוס הנצחון מדבקות צורניות ומדבקות שקופות – פשוט כי זה שקוף שיש את זה.


ממתי יש מקום כמו דפוס הנצחון?

אז זהו, שאין. המקום היחיד בעי שמחזיק כבר חמישים שנה סטנדרט כזה של מקצוענות הוא דפוס הנצחון. יש להם מכשור מתקדם שמתחדש בכל פעם שיש פריצה בתחום. הידע והניסיון המצטבר של הצוות במקום ביחד עם הלקוחות הקבועים שדורשים ומוסיפים להיות אלו שרוצים את הדפוס הטוב והתמקדם ביותר (משרדי מיתוג, פרסום, אדריכלים, חברות נדל"ן,  מהנדסים ועוד).

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
שרה שניידר

שרה שניידר

שרה הינה חובבת עיצוב ובעלת רצון תמידי לעזור, ואין דבר יותר טוב מאשר לשלב את זה...תקראו ותהנו.

המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...

עיצוב חתימה למייל

עיצוב חתימה למייל

היום ניתן לראות כי כל חברה, ארגון ועסק שמכבד את עצמו, מוכנים להשקיע המון בשירות של עיצוב חתימה למייל. אומנם לכאורה מדובר על פרט קטן

קרא עוד »