הפקת סרטי הדרכה מקצועיים – אפשר לעשות לבד?

הפקת סרטי הדרכה מקצועיים - לבד?

לאחר כמה שנים של עבודת פיתוח על מוצר חדשני של שואב אבק מתקדם, הגיע הזמן להשיק אותו לראשונה ולהציע אותו למכירה לקהל הצרכנים הנרגש. עמלתם זמן רב על פרסום המוצר עוד לפני שהוא יצא לשוק, וזאת כדי להבטיח כי מספר המכירות ירקיע שחקים ויעניק לחברה הצלחה גדולה במספר ההכנסות מהמכירות.

כיוון שמדובר על שואב אבק מתקדם בעל פונקציות חדשניות, לא כל אחד יכול לדעת כיצד לתפעל את המכשיר בצורה האידיאלית ביותר. ברוב המקרים ספרוני ההדרכה המצורפים למוצר אינם מספקים את המידע היעיל אותו הצרכנים צריכים, וכיוון שאין טוב כמראה עיניים – מומלץ להשקיע בסרט הדרכה מקצועי שיעניק לצרכנים חוויית קנייה איכותית ומשתלמת.

כיצד להפיק סרט הדרכה מקצועי?

כדי שהצרכנים ילמדו כיצד להפעיל את המכשיר המתקדם, עליהם לקבל מידע מקיף בנוגע לתכונות המכשיר ודרכי הפעלתו. באמצעות סרט מוצר או הדרכה מקצועי הם יוכלו ללמוד במהירות ובקלות את הדרך הנכונה לשימוש בו, אך כיצד ניתן להפיק סרט כזה?

הדרך הפשוטה היא כמובן לקחת סמארטפון, רצוי שיהיה עם מצלמה איכותית כמובן, ולצלם את אחד מעובדי החברה מדגים את אופן השימוש במכשיר. זוהי אולי הדרך הפשוטה, אך לחלוטין גם הדרך השגויה לעשות זאת. חשוב לדעת כי סרט הדרכה אינו מציג רק את התוכן אלא גם את התדמית של החברה. 

הפקת סרט הדרכה עם חברת הפקה

כשהצרכנים צופים בסרט הדרכה מקצועי שצולם על ידי חברה המתמחה בכך כמו בלינק https://hilltop.co.il/tutorials, הרושם המיידי שלהם הוא כי מדובר בחברה איכותית ואמינה. חברת הפקה תוכל להדגיש את יתרונות ומטרות החברה גם באמצעות סרט הדרכה על מוצר מסוים, וכך למעשה לשמר את ערכיה המקצועיים של החברה ואת המוניטין הרב שהיא צברה במהלך הזמן.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
שרה שניידר

שרה שניידר

שרה הינה חובבת עיצוב ובעלת רצון תמידי לעזור, ואין דבר יותר טוב מאשר לשלב את זה...תקראו ותהנו.

המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...

צילום ספורט דוקומנטרי

צלמי ספורט הם לא עוד צלמי חובבנים שאנחנו מכירים מהסביבה שלנו. צילום ספורט דוקומנטרי, חייב להיות ברמה הגבוהה ביותר כדי לתפוס את הצילומים הייחודיים והמקוריים

קרא עוד »
איך יוצרים לוגו לבד

איך יוצרים לוגו לבד?

לכל חברה יש מבנה ארגוני אשר משרת את החברה בתהליך ההתפתחות הארגונית והשירות ללקוח. צעדיה הראשונים של כל חברה הם ביצירת קווי הייסוד של הארגון.

קרא עוד »