תיקון ארון לעומת קניית ארון מה יותר משתלם?

תיקון ארון

הארונות שנמצאים בחדרי השינה, בסלון, בחדר הטלוויזיה, ובשאר מרחבים בבית או בעבודה: מסייעים לנו לשמור על סדר ובמרחב ולאחסן במקום אחד את כל הפריטים שאנו צריכים שיהיו זמינים, אך גם נסתרים מהעין.

ארונות יש במדיות שונות, עיצובים, גדלים ואיכותיות משתנות. אבל מה עושים כשארון שלנו מתקלקל? ארון הזזה למשל יכול להינזק בשל פגעי הזמן או התכלות של החומר ובכך לא יפתח כמו תמיד ויגרום לנו למאמץ או להחזקת הדלתות פתוחות – מה שלא יראה טוב ולא יהיה פרקטי. ארונות עם דלתות נפתחות עלולים להינזק, החל ממגירה שנפלה עקב משקל גדול או עייפות החומר, עד לסגירה תקולה של הדלתות שמשקלן גרם לסטייה בסגירה שלהן.

אז מה עושים במקרה של ארון מקולקל? האם כדאי לתקן או לקנות חדש?

שאלה זאת נוגעת כמעט לכל פריט גם כשמדובר על תיקון ארונות הזזה, מכשיר ורהיט שיש בבית, החל ממדיח תקול עד מכונת כביסה, וכלה במיטות, מחשבים, כסאות וארונות. מי שהחפץ בביתו מתיישן או מתקלקל תוהה האם הבאת איש מקצוע לתיקון תהיה בכלל משתלמת, שכן עלויות של שעות העבודה שמספקים אנשי המקצוע נחשבות יקרות במיוחד. בין היתר הרשתות הגדלות לריהוט מציעות ארונות חדשים במחירים מעולים, ולעיתים שווה יותר לקנות ארון חדש מאשר לקרוא לאיש מקצוע.

אבל מתי כן כדאי לתקן ארון?

תיקון כזה כדאי כשיש לרהיט ערך סנטימנטלי, במקרים שקיבלתם אותו בירושה או נקשרתם לרהיט באופן מיוחד. גם במקרים של ארון יוקרתי וטוב שמשמש אתכם בצורה יעילה: כדאי לבחור במתקן ארונות שיבצע תיקון קטן וזול. בין היתר, כאשר מדובר ברהיט שבניתם במו ידיכם, מומלץ לבצע תיקון ארון או הרכבה ופירוק ארון בעת הצורך ע"י איש מקצוע. כך אפשר לשמור על ריהוט תקין, יפה ונוח.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
שרה שניידר

שרה שניידר

שרה הינה חובבת עיצוב ובעלת רצון תמידי לעזור, ואין דבר יותר טוב מאשר לשלב את זה...תקראו ותהנו.

המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...

איך יוצרים לוגו לבד

איך יוצרים לוגו לבד?

לכל חברה יש מבנה ארגוני אשר משרת את החברה בתהליך ההתפתחות הארגונית והשירות ללקוח. צעדיה הראשונים של כל חברה הם ביצירת קווי הייסוד של הארגון.

קרא עוד »