רול אפ

רול אפ

רולאפ הוא מתקן תצוגה לשימוש רב פעמי, המורכב מפוסטר שנגלל מתוך מתקן גלילה מיוחד העשוי אלומיניום. לאחר השימוש הוא מתקפל בקלות ונכנס לתוך תיק נשיאה. תחשבו עליו ככרזה ניידת. והוא אפילו רב שימושי ונשמר לאורך זמן. רול אפ הוא מתקן תצוגה ופרסום הנחשב לאחד הפופולאריים כיום בתחום. אנחנו נמצא אותו בעיקר בכנסים והוא משמש בעיקר לתצוגת מסרים עיקריים אם זה של החברה או אפילו הכוונה. הרולאפ מגיע במידות סטנדרטיות ומדובר במתקן שניתן אפילו לקחת אתכם בעת טיסה.

מה חשוב לדעת לפני הדפסה:

לדאוג להכנת העיצוב המתאים אם זה באופן עצמאי או דרך שירותי בית הדפוס. זכרו כי מדובר בכרזה מאוד גדולה לכן יראו כל פרט ופרט. ההדפסה נעשית על בד מתגלגל מה שהופך את הצבעים לעמוקים יותר בשפה המקצועית והוא מאוד מרשים. הרולאפ ניתן להזזה ורק צד אחד שלו ממותג.

היתרונות בהדפסת רולאפ מאמצעי שיווק אחרים:

עלות- עלות נמוכה יחסית לעומת התוצר המוגמר

הקמה מהירה וגמישות הזזה

חיי מדף ארוכים- הרולאפ ישמש אתכם לאירועים רבים

שינוע- הרולאפ מגיע עם מתקן ותיק נשיאה מה שהופך את השינוע שלו איתנו לקל מאוד

שיווק- כלי שיווקי מרשים מאוד עבור העברת מסרים ותחושת מקצועיות

בחירת בית דפוס:

חשוב לציין כי לא כל בית דפוס מציע הדפסת רולאפ ולעיתים יגבה מחיר נוסף עבור שליחת העבודה לספק משני. בית הדפוס אמור לספק לכם את המידות הנדרשות ולאשר כי הקובץ שהעברתם תקין. כמו כן, רוב בתי הדפוס, יבקשו מכם להשאיר שוליים לבנים- מסגרת. השוליים הם לצורך חיתוך מדוייק. בית הדפוס הנכון והמקצועי, יסביר לכם את התהליך מראשיתו ועד סופו וילווה אתכם. לא מדובר בהפקה מורכבת. כאשר אתם מקבלים אליכם את הרולאפ, פיתחו והרכיבו. ההרכבה היא מאוד פשוטה. עליכם לוודא כי ההדפסה איכותית והמתקן יציב. לאחר הפתיחה, ניתן לגלגל את הרולאפ חזרה ולהכניסו לתיק הנשיאה. הוא קל לנשיאה וכפי שציינו רב שימושי.

בהצלחה!

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
שרה שניידר

שרה שניידר

שרה הינה חובבת עיצוב ובעלת רצון תמידי לעזור, ואין דבר יותר טוב מאשר לשלב את זה...תקראו ותהנו.

המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...