למה שולחנות עמידה עדיפים על שולחנות רגילים?

שולחנות עמידה

לא מעט אנשים מבינים את הצורך בשולחנות עמידה כיום. מדובר על אנשים, חברות ועסקים, אשר מרבית העבודה שלהם או של העובדים בהם מתבססת על ישיבה ממושכת מול מחשב, מול מענה טלפוני או מול כל דבר אחר הדורש ישיבה ממושכת. על אף שלכאורה עבודה בישיבה נראית כעבודה נוחה, הרי שכאשר היא מבוצעת לאורך פרק זמן משמעותי ביממה ובאופן שגרתי מדי יום ביומו, האדם העובד בעבודה מעין זו מתחיל להרגיש חוסר נוחות. עבודה בישיבה ממושכת עלולה לפגוע בבריאותו של האדם ובאיכות חייו. על כן, כיום בכל מקום עבודה שבו העובדים נדרשים לשבת במשך כל יום העבודה, ניתן לסייע להם לעבוד בצורה נוחה ובריאה יותר, בבחירת שולחנות עמידה וכך גם קורה היום בעת צורך בבחירת שולחנות עבור בתי ספר.

מהם שולחנות עמידה?

בעוד ששולחנות רגילים הרלוונטיים עבור עבודה הם שולחנות בגובה רגיל המותאם עבור עבודה בישיבה ותו לא, הרי ששולחנות עמידה הם שולחנות אשר ניתן לכוון לגובה המותאם גם לעבודה בעמידה. כלומר, עובד אשר עובד בישיבה מול שולחן במשך שעות רבות מיום העבודה שלו, יוכל לכוון את השולחן שמולו הוא עובד מדי פעם לגובה עמידה כך שהוא יוכל להמשיך לעבוד מול השולחן, רק במצב עמידה. במקום לעמוד ולבזבז זמן עבודה על מנת לשחרר שרירים או להפיג כאבים שונים בגוף, באמצעות שימוש בשולחן עמידה ניתן לעמוד ועדיין להמשיך בעבודה. מדובר בשולחן יעיל מאוד עבור כל אדם אשר עובד מול שולחן פרק זמן משמעותי ביממה.

מדוע דווקא שולחן עמידה ולא שולחן רגיל?

כאמור, אנשים אשר עובדים בישיבה פרק זמן משמעותי ביממה, יפתחו כאבי גב, כאבי צוואר ולא פעם, השרירים שלהם יתפסו במהלך יום העבודה. כמו כן, אנשים מעין אלה עלולים לסבול מבעיות בריאותיות הנובעות כתוצאה מחוסר הנעת הגוף במהלך היממה ועל כן, חשוב מאוד לדאוג שגם אותם אנשים העובדים בישיבה, יוכלו מדי פעם בפעם כאשר הם מעוניינים בכך לעבוד בעמידה, על ידי הכוונת השולחן שלהם לגובה המתאים. שולחנות עמידה מהווים כיום את השולחנות הטובים ביותר עבור כל עובד בעבודה ממושכת בישיבה.

לעוד מידע בנושא, בקרו באתר http://spacebook.co.il/

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
שרה שניידר

שרה שניידר

שרה הינה חובבת עיצוב ובעלת רצון תמידי לעזור, ואין דבר יותר טוב מאשר לשלב את זה...תקראו ותהנו.

המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...

צילום מוצרים

צילום מוצרים – איך זה עובד?

אחד הכלים החשובים ביותר לשיווק ופרסום נכון וחכם, הן באופן פרונטאלי ובוודאי ברשת, הוא כל הנושא של צילום המוצר. אי אפשר למכור מוצרים היום, אם

קרא עוד »