ציפוי חלונות נגד שמש, ונעים ברכב

ציפוי חלונות נגד שמש

מרבים בנסיעות? מבלים שעות ארוכות בדרכים? אם אתם רוצים לשפר את חווית הנסיעה, לעלות לרכב ולהרגיש נעימות – ציפוי חלונות נגד שמש הוא הפתרון המתאים ביותר לכם. הפתרון הזה מוצע לבעלי רכבים שרוצים לספק לרכב שלהם הגנה מיוחדת מפני שמש, ולגרום לכך שלא יחדרו פנימה בעוז קרני השמש. ציפוי חלונות נגד שמש נועד לאטום במידה מסוימת את החלונות, כך שלא כל קרני השמש יחדרו פנימה ויחממו אותו.

השחרת חלונות ומיזוג

כל כלי רכב שניסע בו במהלך שעות השמש, יגרום לנו לחשיפה רבה לשמש ולחום. כדי להתגונן מול החום והלהט נפעיל מזגנים. כמה טוב שיש לנו מזגן יעיל ועוצמתי שמצליח לנצח את חום היום. אך יש דרכים נוספות שיכולות להועיל לנו בדרכים, אחת מהן היא ציפוי חלונות נגד שמש. מדובר על פתרון מיוחד אשר מתבצע באמצעות הדבקת ציפוי לחלונות. הציפוי מוצמד לחלונות בהתאם למבנה ולגודל שלהם. לאחר שבוצע הציפוי החלונות אטומים למדי. כך שהקרניים הלוהטות בחוץ לא חודרות פנימה בצורה ישירה. הרכב לא מתחמם בעוצמה ומערכת המיזוג מצליחה להשתלט טוב יותר על הטמפרטורה ברכב.

להשחיר חלונות – האם אכן נעים יותר ברכב?

כל מי שבוחר לבצע השחרת חלונות מברר קודם על התוצאות ועל ההישג של ההשחרה. נבין כי השחרה עונה על כמה ציפיות והיא מסוגלת להביא תועלת עצומה בכל כלי רכב שהוא. השחרת חלונות משפרת את האווירה בכלי הרכב, מפחיתה את החום הלוהט שנכנס פנימה, אין אור ישיר שמופנה על הפנים שלכם. וכתוצאה מכך הנסיעה ברכב נעימה ונינוחה יותר. המזגנים עובדים ביעילות ואינכם נחשפים לקרינת שמש ישירה. אם אתם שוקלים לבצע ציפוי חלונות לרכב נגד שמש – זה אכן רעיון נהדר שמביא תועלת גדולה ומורגשת.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
שרה שניידר

שרה שניידר

שרה הינה חובבת עיצוב ובעלת רצון תמידי לעזור, ואין דבר יותר טוב מאשר לשלב את זה...תקראו ותהנו.

המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...

רול אפ

רול אפ

רולאפ הוא מתקן תצוגה לשימוש רב פעמי, המורכב מפוסטר שנגלל מתוך מתקן גלילה מיוחד העשוי אלומיניום. לאחר השימוש הוא מתקפל בקלות ונכנס לתוך תיק נשיאה. תחשבו

קרא עוד »