החן והיופי של הוילונות ונציאניים

וילונות ונציאניים

בנייה של בית חדש או שיפוץ ועיצוב מחדש של בית קיים, מחייבים אותנו להשתמש באלמנטים ופריטים שונים כמו וילון ונציאני, אשר מטרתם לשרת אותנו גם באופן מעשי, פונקציונאלי, וגם להוסיף לעיצוב של המקום. דוגמא טובה לכך, אפשר לראות במקרים של וילונות ותריסים. 

אנחנו יכולים להוסיף בכל פתח חלון, כל פתח דלת, תריסים ווילונות מסוגים שונים, בין אם הם מגיעים ביחד ובין אם הם מגיעים בנפרד. עלינו לחשוב מה יהיה נכון מבחינתנו, בין אם זה מבחינת הסגנון של המקום, העיצוב הכללי שלו וכן מבחינה מעשית, עד כמה התריסים והווילונות יכולים לעזור לנו, למנוע חדירה של אור פנימה, לבודד את החדר או למנוע כניסה של קולות ורעשים. 

אחת האופציות הרלבנטיות עבורנו, הם וילונות ונציאניים של קבסו וילונות. מדובר על וילונות אשר מתקינים בחלק העליון של פתח החלון ומורידים אותם כלפי מטה, בכל פעם שרוצים לכסות את הפתח בצורה מלאה. אפשר גם לכסות אותו בצורה חלקית, בכל נקודה בה אנחנו רוצים. 

מדוע משתלם לנו להשתמש בוילונות ונציאנים?

ראשית, מדובר על וילונות מאוד ייחודים, מבחינת המראה שלהם. הם לא וילונות רגילים שנעים מצד לצד, אלא מלמעלה למטה. כמו כן, לא מדובר בוילונות בד, אל וילונות שמותקנים במקום תריסים בפתח החלון, ואפשר למצוא אותם במגוון חומרים, כולל עץ, פלסטיק, ועוד. 

שנית, הם מספקים בידוד מושלם לחדר, בין אם זה מבחינת כניסה של אור ובין אם זה מבחינת רעשים או כל דבר אחר. 

שלישית, מדובר על וילונות בעיצוב מושלם. בין אם אנחנו בוחרים בעיצוב מודרני, עיצוב קלאסי, שמרני או כל עיצוב אחר. אפשר למצוא וילונות ונציאנים בצבעים ובגדלים שונים, כל אחד מהם יכול להתאים למבנה של המקום, כך או אחרת. 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
שרה שניידר

שרה שניידר

שרה הינה חובבת עיצוב ובעלת רצון תמידי לעזור, ואין דבר יותר טוב מאשר לשלב את זה...תקראו ותהנו.

המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...

קורס פוטושופ – מכללת Mentor

אוהבים להתעסק עם עיצוב גרפי ושואלים את עצמכם מה אתם יכולים לעשות בדיוק כדי למצות את היכולות שלכם וללמוד איך לעשות שימוש בתוכנת פוטושופ באופן

קרא עוד »