מגנטים לחתונות

מגנטים לחתונות

דאגתם לשריין צלם לחתונה שיתעד אתכם באירוע המרגש? כדאי שלא תשכחו גם להזמין מגנטים לחתונות דרך צלם מגנטים מקצועי. מדובר על אטרקציה מלהיבה ומיוחדת עבור המוזמנים לאירוע, כיוון שהם יכולים להצטלם עם חברים ובני משפחה קרובה ולקבל לידיהם תמונות מודפסות על מגנט שיישמרו אצלם למשך שנים רבות. זוהי דרך מיוחדת ומקורית להעניק מעין מזכרת קטנה לכל האורחים שהגיעו לחגוג יחד אתכם, ועל הדרך גם להגיד להם תודה שהגיעו לחגוג יחד אתכם.

למה כדאי לעשות מגנטים לחתונות?

עונת החתונות בפתח, והרבה מאוד אנשים מוצאים עצמם מוזמנים לכמה אירועי חתונה במהלך השבוע. לכן כדי שהם יוכלו לזכור את האירוע המוצלח והמהנה שהם היו בו, מומלץ להעניק להם מזכרת מיוחדת ומרגשת מהאירוע באמצעות מגנטים לחתונות

בשונה מתמונות סטילס או קטעי ווידאו שמצולמים במהלך החתונה ונשמרים אצל הזוג שהתחתן, תמונות המגנט מתעדים לרוב את האורחים שהגיעו לחגוג באירוע עם החתן והכלה כך שהם יוצאים מהאירוע עם תמונות למזכרת שיוכלו לתלות בביתם. התמונות מנציחות רגעים מיוחדים בהם מככבים בני המשפחה והחברים, והם מרוויחים תמונות יפות ואיכותיות שיתווספו למזכרות המצולמות שהם אוספים.

כיצד למצוא צלם מגנטים מקצועי?

כיוון שהתמונות מודפסות על דפי מגנט מיוחדים ולא נייר צילום חתונות, חשוב לבחור צלם מגנטים מקצועי ומומלץ בתחום. כדי לבחור אחד כדי יש לוודא כי הוא בעל ניסיון בתחום מגנטים לחתונות, או כל אירוע גדול אחר, וכן כי הוא יודע לצלם ולתעד רגעים מיוחדים  וספונטניים עם ערך מוסף למצולמים בתמונה. לכן מומלץ להתרשם מהעבודות של הצלם לפני שסוגרים איתו, ובנוסף לוודא כי הוא מדפיס את התמונות באמצעות מדפסת תרמית מקצועית.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה שניידר

שרה שניידר

שרה הינה חובבת עיצוב ובעלת רצון תמידי לעזור, ואין דבר יותר טוב מאשר לשלב את זה...תקראו ותהנו.

המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...