איך לכתוב בקשה לקרן פילנתרופית?

לכתוב בקשה לקרן פילנתרופית

מה שמחזיק עמותות וארגונים רבים מבחינה כלכלית, אלו קרנות פילנתרופיות אשר מוכנות להשקיע בהן מבלי לצפות לתמורה, הן עושות זאת מתוך כוונה אמיתית לעזור, על מנת שאותם עמותות וארגונים יוכלו לספק שירותים ואמצעים לאנשים שנזקקים להם. לשם כך, צריך לדעת איך לפנות אל אותן קרנות.

אז איך עושים את זה נכון?

להכיר את הקרן

הדבר הראשון שצריך לעשות זה להכיר את הקרן אליה מבקשים לפנות. אנחנו יכולים להכיר לעומק כל קרן שפונים אליה בעזרת אטלס, חברה שעוסקת בתחום ומספקת לנו מידע על קרנות ומאפשרת לנו לפנות אליהן דרכה, בצורה מהירה ופשוטה. ככל שנלמד את הקרן אליה אנחנו פונים, אז נוכל להבין טוב יותר מה אנחנו יכולים לבקש וכיצד לעשות זאת.

לאפיין את הצרכים שלנו

לא רק את הקרנות אנחנו צריכים להכיר, אלא גם את הצרכים שלנו. עלינו להכיר מה המאפיינים של העמותה, של הארגון, להבין מה אנחנו צריכים ובהתאם לכך, לכתוב מסמך שיאפשר לנו להציג את הדברים כמו שהם ולהציג בקשה שלמה, בקשה שתגרום לאנשי הקרן להבין לשם מה אנחנו פונים אליהם.

סוג הקרן

חשוב שאנחנו נדע למי לפנות. יש הרבה קרנות, יש הרבה גורמים שיכולים לעזור לנו. אנחנו לא צריכים לפנות לכל אחד. חשוב להבין למי לפנות, על מנת להגדיל את הסיכויים שלנו לקבל את התרומה שאנחנו מבקשים.

לייצר מצגת איכותית

מלבד הבקשה עצמה, הרי שעלינו גם להציג בפני אנשי הקרן מצגת אודות העמותה שלנו. כלומר, מצגת בה נוכל להסביר בדיוק מה אנחנו עושים, למה השירות שלנו הכרחי וכיצד אנחנו יכולים לעזור לאנשים במצב כזה או אחר.

שימוש נכון בכסף

בעקרון, אנחנו צריכים לא רק להגיש בקשה אלא מעבר לזה, אנחנו צריכים לדעת איך להשתמש בכסף בצורה נכונה. לכן, רצוי מאוד שאנחנו נסביר מה אנחנו מתכוונים לעשות עם הכסף ולהציג תמונה ברורה על פי מחקר שנעשה קודם לכן.

פנייה לקרן יכולה לעזור לנו!

יש הרבה דרכים כיצד לגייס כספים לעמותה או לארגון, אך פנייה לקרן פילנתרופית יכולה להקל עלינו, שכן כך נוכל לגייס תרומה גדולה ומשמעותית בבת אחת.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
שרה שניידר

שרה שניידר

שרה הינה חובבת עיצוב ובעלת רצון תמידי לעזור, ואין דבר יותר טוב מאשר לשלב את זה...תקראו ותהנו.

המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...

מגנטים לחתונות

מגנטים לחתונות

דאגתם לשריין צלם לחתונה שיתעד אתכם באירוע המרגש? כדאי שלא תשכחו גם להזמין מגנטים לחתונות דרך צלם מגנטים מקצועי. מדובר על אטרקציה מלהיבה ומיוחדת עבור

קרא עוד »