הפצת מגנטים

הפצת מגנטים הוא מושג חדש יחסית שצבר תאוצה בתחום הפרסום בעשור האחרון. מדובר על דרך יעילה לשיווק של עסק, חברה או אדם כשהמודעות הפרסומיות עשויות מגנט ומאפשרות שימוש פרקטי בהן בצורות ודרכים שונות. לפרסום באמצעות מגנטים יש יתרונות רבים על פני צורות פרסום אחרות כמו שלטי חוצות, פוסטרים ואפילו רדיו וטלוויזיה. פרסום מגנטי חסכוני יותר עבור חברות מכיוון שניתן למקם אותו באזורים בהם יראו אותו מספר רב של אנשים.

הפצת מגנטים לצרכי שיווק – מה זה אומר ולמה זה כדאי?

שיווק באמצעות מגנטים היא טכניקה שניתן להשתמש בה כדי למשוך תשומת לב ולהגביר את המודעות למותג מסוים שרוצים לפרסם אותו. המגנטים מופצים בדרך כלל באזורי עומס רב כדי ללכוד את תשומת הלב של העוברים והשבים. על מנת לוודא שהמגנטים יהיו בולטים להבחנה, יש למקם אותם במקומות מרכזיים ונגישים כמו על מקרר או על גב רכב. 

הפצת מגנטים זוהי דרך מצוינת להעביר את המסר שלך החוצה. אתה יכול להשתמש בו כדי לקדם את העסק שלך, להשוויץ באירועים הקרובים שלך, או אפילו רק כדי לספק מידע על החברה שלך. לעולם השיווק המגנטי של היום יש אפשרויות רבות ושונות עבור היזם המעוניין לנסות משהו חדש.

כיצד להפיץ מגנטים פרסומיים בצורה נכונה?

ישנן דרכים רבות להפיץ מגנטים לצרכים שיווקיים. אתה יכול לשים אותם על המקררים במשרדים ומקומות בהם אתה מבקר, לחלק אותם לאנשים שאתה פוגש, לחלק אותם לאנשים ברחוב כפריט פרסומי או להפוך אותם ללוח מגנט עם תמונות ומסרים שיווקיים.

ניתן להשתמש במגנטים ככלי שיווקי לקידום מותג, עסק או אירוע וניתן לשים אותם על כל דבר, החל ממקררים, רכבים, עמודים ועד לוקרים בבתי ספר או מלתחות בחדרי כושר.

ניתן לפנות אל חברות עם פתרונות פרסום והפצה לבתי עסק, חברות ורשתות כמו למשל חברת לוטוס מדיה גרופ אשר יוכלו לתת לכם פתרונות יעילים עבור מבוקשכם. בהצלחה!

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
שרה שניידר

שרה שניידר

שרה הינה חובבת עיצוב ובעלת רצון תמידי לעזור, ואין דבר יותר טוב מאשר לשלב את זה...תקראו ותהנו.

המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...

שלטי חוצות – מחיר

שלטי חוצות – מחיר

אין כמעט עיר שלא רואים בה שלטי חוצות בגוונים שונים ומרובים. שלטי חוצות נועדו למשוך את תשומת הלב בצורה יותר אגרסיבית, כאשר אין באמת אדם

קרא עוד »