איך מתחילים לעצב הזמנה לחתונה?

ההתרגשות גואה וההכנות עולים להילוך הבא שלהם. מה עם הזמנות? כאן אנו נדרשים להפעיל מידה גדושה של יצירתיות כדי לצאת לדרך של עיצוב הזמנה לחתונה, שתהיה הזמנה מקורית ומיוחדת, הזמנה יפה ומרשימה, הזמנה ברורה ונעימה לעין, הזמנה שאנו מחוברים לסגנון שלה ומרגישים שהיא אכן מייצגת כהלכה את האירוע שלנו שאנו עומדים לערוך.

כך מתחילים, ממשיכים ומסיימים

 

  • תמיד נתחיל בשלב של השראות ומעין מעקב אחרי קטלוג הזמנות וידאו שאנו רואים בסביבה הקרובה שלנו. זה יכול להיות גם חיפוש ברשת. מה שחשוב זה שנקבל השראה ונחליט מה הכיוון שלנו ואיזה סגנון הזמנות אנו רוצים לבחור לחתונה שלנו. נגלה שיש סגנון עכשווי וטרנדים חמים, נגלה אלמנטים גרפיים מסוימים ופונטים פופולאריים.
  • נתקדם לשלב ההחלטה. עלינו לבחור ולקבוע איזה סוג עיצוב יתאים להזמנה לחתונה שלנו. כמובן שזאת לאור ההשראות שקבלנו מהזמנות שראינו, אך בהתאם למה שאנחנו רוצים באמת. יש לנו סגנון אישי ואמירה משלנו, ואת זה אמורים לראות על ההזמנה לחתונה שלנו.
  • שלב הביצוע יכול להתבצע על ידי מעצב גרפי או על ידי מחלקת הגרפיקה בבית הדפוס. לחילופין, ניתן לחילופין לבחור לבצע את העיצוב באמצעות ממשק עיצוב מקוון. יש כיום אופציות מועדפות שמאפשרות לנו לעצב בכוחות עצמנו את העיצובים הרצויים לנו בעזרת תבניות מוכנות. כך נוכל לבחור את ההזמנה במבנה המתאים, עם הפונט הרצוי, בליווי אלמנטים מתאימים וכן הלאה.
  • לאחר עיצוב ראשוני עלינו לבחון את התוצאה ולהחליט איך היא בעינינו. האם היא מושלמת? ברורה מספיק? תמיד כדאי לקבל חוות דעת ממישהו נוסף כדי לוודא שההזמנה ברורה וכל הפרטים הנחוצים מופיעים בה באופן ברור. רק אם הכול מושלם וביצעתם את התיקונים הקטנים אפשר להמשיך להדפסה ולמשלוח ההזמנות.

    >אנשים חיפשו גם עיצוב לאלבום חתונה באתר we design

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
שרה שניידר

שרה שניידר

שרה הינה חובבת עיצוב ובעלת רצון תמידי לעזור, ואין דבר יותר טוב מאשר לשלב את זה...תקראו ותהנו.

המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...