מה אפשר לעשות עם מכונות סטפקראפ?

מכונות דיגיטליות, שלא היו מתקבלים על הדעת לפני עשר שנים, הפכו ללוהטים בימים אלה. כשדוגמאות למדפסות תלת ממד ומכונות כרסום CNC מוצגות בזו אחר זו.

מהי מכונת סטפקראפ?

סטפקראפט היא מערכת ה-CNC המגוונת ביותר בעולם, עם אפשרות להפוך אותה למדפסת תלת ממד או לחותך לייזר.

באמצעות מכונת סטפקראפט אפשר לקדוח בקלות לתוך חומרי גיליון גדולים, שולחנות עץ, או אפילו ישירות על רצפות. פשוט מניחים את המכונה בדיוק היכן שהיא נחוצה ומסילות הוואקום החזקות יחברו את נתב ה-CNC בחוזקה למשטח הפרויקט כך שלמעשה אין הגבלה לשטח הפרויקט שאפשר לעבוד עליו.

המערכת בנויה לפעול 24/7 בסביבות ייצור, סדנאות ועוד. עם למעלה מ-12 אביזרים שונים, אפשר לעבד עץ, אלומיניום, פליז, קרטון, נייר כסף, קרטון ועוד וכל זאת עם מכונה אחת מגוונת. בכך נחסך גם כסף שהיה יוצא על מכונות אחרות.

כרסום

סטפקראפט היא מכונת ה-CNC היחידה בעולם המאפשרת כרסום פריסטייל אמיתי, כל תכנון אשר תעלה על דעתך הופך לאפשרי.

המכונה נותנת את היכולת ליצור חלקי עבודה בדיוק גבוה ישירות מחומרי גיליון כמו MDF, דיקט, פרספקס, מצעי שלטים, עץ, אלומיניום, קרבון ועוד.

חריטה בלייזר

הודות לשולחן המכונה הנשלף לחלוטין, אפשר לחרוט את לוגו החברה, דוגמאות ועיצובים שונים ישירות ברצפות, רהיטים, קירות או חומרי קבועים אחרים.

חיתוך

חיתוכים מושלמים ומדויקים בכל גודל שתבחרו, של חלקים ומשטחים גדולים ואפילו של גופנים וקווי מתאר קטנים, אפשר לחתוך חומרים שלא יכולתם קודם לכן במכונת CNC. חומרים כמו עור, קצף, גומי, קרטון ועוד. קראו בהרחבה על מכונות חיתוך וחריטה בלייזר!

מדפסת תלת ממד

מאפשרת עבודה עם חלקי פלסטיק שונים, יצירת צורות גיאומטריות מורכבות שאי אפשר ליצור אחרת מאשר בהדפסת תלת ממד.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה שניידר

שרה שניידר

שרה הינה חובבת עיצוב ובעלת רצון תמידי לעזור, ואין דבר יותר טוב מאשר לשלב את זה...תקראו ותהנו.

המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...

מזחים – מה זה ולשם מה מתקינים את זה

משאבות מים אשר מחוברות למערכות חשמל ומשרתות חברות בתחומים שונים, יכולות להיות מושפעות מתנאים וגורמים שונים אשר עלולים לייצר בעייתיות שתשפיע על תהליך העבודה, ועלולה

קרא עוד »
איך יוצרים לוגו לבד

איך יוצרים לוגו לבד?

לכל חברה יש מבנה ארגוני אשר משרת את החברה בתהליך ההתפתחות הארגונית והשירות ללקוח. צעדיה הראשונים של כל חברה הם ביצירת קווי הייסוד של הארגון.

קרא עוד »